Kapat

iPhone 8’de İmalat Sorunu

Anasayfa
Mobil iPhone 8’de İmalat Sorunu

iPhone 8’in piyasaya sürülmesi büyük imalat sorunlarıyla geri döndü

Apple’ın  iPhone 8’in piyasaya sürülmesinin gecikebileceğini ve koroda yeni bir söylentinin bulunduğunu birkaç kez duyduk. Perşembe günü TechCrunch, Apple’ın standart modelleri olan iPhone 7s ve iPhone 7s Plus piyasaya çıkana kadar yaklaşmakta olan cihazın nakliye işlemine başlamayacağını bildirdi.

Doğruysa, Apple’ın karşılaştığı iddia edilen üretim sorunları tüketiciler için bazı baş ağrılarına neden olabilir. Sadece arz ciddi bir şekilde kısıtlanmış olacak, ancak cihazın lansmanı Ekim ayına kadar gelmeyebilir.
Wall Street Journal’ın daha önceki bir raporuna göre Apple, iPhone 8’in ekranının altına koyamadığı son dakikada Dokunmatik Kimliğin hurdaya çıkartılmasının ardından aksiliklerle karşı karşıya kaldı. Üretim sorunları yüz tanıma özelliğine dayanan Apple’ın hiç parmak izi tarayıcısının olmamasına neden olabilir.
Dışarıdan iPhone 8’in gelişimi büyük bir karmaşa gibi görünüyor; Apple’ın belki de cihazı inşa etmede çok iddialı olduğunu gösteren raporlar var. Sadece cihazın ertelenmesi ve bulunması zor olacağı anlamına gelmiyor, aynı zamanda Samsung tarafından sağlanan OLED panellerinin dahil olması nedeniyle daha pahalı da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.