Kapat
  • Paylaş
  • 442

2019 Yılında Tanıtılacak Olan iPhone Modelleri Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil 2019 Yılında Tanıtılacak Olan iPhone Modelleri Ortaya Çıktı!

Apple’ın 2019 yılında satışa sunmaya hazırlandığı iPhone modelleri ortaya çıktı.

İşte 2019 yılında satışa çıkacak olan yeni iPhone modelleri.

Tarihinde ilk defa iPhone satış tahminlerini düşüren Apple’ın 2019 yılında nasıl iPhone modelleri satışa sunacağı merak ediliyordu. Amerika’nın önemli haber kaynaklarından birisi olan WSJ’nin haberine göre Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modelleri netleşti.

Apple 2018 yılında 3 yeni iPhone modeli tanıtmıştı. 5.8 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip iPhone Xs, 6.5 inç büyüklüğünde 6.5 inç büyüklüğünde OLED ekranlı iPhone XS Max, ve 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekranlı iPhone XR modellerini tanıtan Apple, bu modellerin satışını beklediği gibi gerçekleştirememişti. Özellikle ülkemizde 10 binlerce liraya satışa sunulan yeni iPhone modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilmemişti.

2019 yılında nasıl bir satış stratejisi uygulayacağı bilinmeyen Apple’ın 2019 yılında da 3 yeni iPhone modeli tanıtacağı ortaya çıktı. 6.5 inç büyüklüğünde OLED ekranlı iPhone XI Max, 5.8 inç ekran büyüklüğünde iPhone XI ve 6.1 inç büyüklüğünde OLED ekranlı iPhone XR (2019) modelini tanıtması bekleniyor.

WSJ bu noktada Apple’ın iPhone XR 2019 modeline dikkat çekiyor. 2018 yılında LCD ekrana sahip iPhone XR modeli satışa sunan Apple’ın 2019 yılında OLED ekran teknolojisine sahip iPhone XR modeli tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. WSJ haberinde ayrıca Apple iPhone XR (2019) modelinde ayrıca tek kamera sistemi yerine çift kamera sistemine geçiş yapacak. WSJ haberinde son olarak Apple’ın asıl iPhone yeniliklerini 2020 yılına sakladığı ve Apple’ın 2020 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinde FaceID teknolojisine ek olarak TouchID teknolojisinin de kullanılacağı belirtildi.

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone XI modelinin tasarım çizimleri ortaya çıkmıştı. Kullanıcıların çok fazla beğenmediği ve normal iPhone modellerinin çentiğinden daha küçük çentiğe sahip yeni iPhone XI tasarımının değişme ihtimali de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.