Kapat

2019’un Öne Çıkan Mobil Oyunları

Anasayfa
Oyun 2019’un Öne Çıkan Mobil Oyunları

Mobil cihazlar adı verilen cep telefonları küçük büyük herkesin hayatında büyük bir yer tutuyor.

Sürekli gelişen ve yeni özellikler ile kullanıma sunulan cep telefonları, telefon konuşmasından çok internet işlemleri için kullanılıyor. Cep telefonundan sosyal medya takibi, alışveriş, görüntülü konuşma gibi birçok eylem gerçekleştiriliyor. Cep telefonlarında en çok kullanılan uygulamalardan biri de mobil oyunlardır.

Sürekli gelişen mobil oyun sektöründe yeni çıkan oyunları Android cihazlarda Play Store, IOS cihazlar için App Store aracılığı ile telefonunuza uyumlu olan oyunları indirebiliyorsunuz.

Telefonunuzda bulunan oyunları her yerde oynayıp heyecanı yaşarsınız. Her yıl yeni oyunlar devreye giriyor ya da önceki oyunlar yenilikler ile güncelleniyor. 2019 yılında da yeni çıkan oyunlar olduğu gibi 2018’de oynadığınız oyunların yeni versiyonlarını da oynayabileceksiniz.

2019’un Yeni Mobil Oyunlar

2019’da öne çıkan mobil oyunlar arasında en sevilen oyun Fortnite: Battle Royale olarak karşımıza çıkıyor. IOS cihazlara uygun olan oyunun yeni yılda Android sürümünün de çıkması bekleniyor. Project Cars GO yarış simülasyonu olan bir konsol oyunu iken bu yıl mobil cihazlar için yeni uygulaması ile geliyor.

2019’da yeni çıkacak oyunlar şunlardır:

*The Last Of Us Part 2
*Death Stranding
*Days Gone
*Resident Evil Remake
*Kingdom Hearts 3
Oyun sevenlerin merakla beklediği filmler mobil mağazalar aracılığı ile kolayca indirilip oynanabilecek oyunlardır.

2019’un Öne Çıkan Oyunlarının Özellikleri

2019’un öne çıkan oyunlarından biri de Asphalt 9: Legends yarış oyunudur. Yeni versiyonu ile oyun dev üreticilerin imzasını taşıyan hiper otomobiller ve yeni oyuncu kadrosu ile öne çıkıyor. Alto’s Odyssey oyun sevenleri büyüleyecek harika manzaralar eşliğinde yepyeni maceralar ile sunuluyor.

Space Pioneer uzay sevenler için kendi galaksi üssünü kurmalarını sağlayacak muhteşem bir uzay yolculuğu ile oyun sevenlerin beğenisine sunulan oyunlardandır.

Life is Strange IOS tabanlı sevilen oyunlardan biri olarak oynanıyordu. Bu yıl Android sürümü ile oyun sevenlere sunuluyor. Contra: Return 90’ların atari oyunu olarak çok sevilen oyun bu yıl mobil cihazlarda kullanılacak sürümü ile oyuncusuyla buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.