Kapat
  • Paylaş
  • 176

9PM Football Managers Oyunundan Büyük Başarı!

Anasayfa
Oyun 9PM Football Managers Oyunundan Büyük Başarı!

Türkiye’nin önemli teknik adamlarından Yılmaz Vural’ın hikayesini ele alan 9PM Football Managers oyunundan büyük başarı. 26 Aralık 2019 tarihinde hem iOS hem de Android işletim sistemi için indirmeye sunulan oyun ilk 10 günde büyük bir başarıya imza attı. 

Football Manager oyunun aksine hikaye odaklı bir anlatıma sahip olan 9PM Football Managers oyunu ülkemizin önemli teknik direktörlerinden birisi olan Yılmaz Vural’ı konu ediniyor. Çıktığı ilk 10 günde 100 bin indirmeye ulaşarak önemli bir başarıya imza atan oyun, uygulama mağazalarından en çok indirilen uygulamalar arasında ilk beş uygulama arasında bulunuyor. 

Oyunun geliştiricisi olan Uncosoft’un CEO’su Enes Çakır çalışmalarının devam ettiğini ve oyunun başarısının da bununla birlikte giderek artacağına inandığını belirterek oyuna yurt dışında da ilginin büyük olduğunu belirtti. 

Oyuna olan ilginin her geçen gün daha da arttığını belirten Çakır, kullanıcılardan gelen yorum ve önerilerin kendileri için çok önemli olduğunu ve kullanıcıların istek ve önerileri doğrultusunda oyunu geliştireceklerini belirtti. 

Oyunun çıktığı ilk hafta App Store’un oyun önerileri içerisinde yer alan 9PM Football Managers oyunu 26 Ocak’ta sona erecek olan 1986 liginin bitimiyle birlikte oyunculara çeşitli hediyeler de vermeyi hedefliyor. Sizde oyun geliştiricisine destek vermek için oyunu Android için buraya tıklayarak, iOS için de buraya tıklayarakindirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.