Kapat
  • Paylaş
  • 209

Android Q Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Anasayfa
Android Android Q Tanıtım Tarihi Açıklandı!

[responsivevoice_button voice=”Turkish Female” buttontext=”Sesli Dinle”]

Google’ın sevilen işletim sistemi Android’in merakla beklenen yeni Android Q sürümünün çıkış tarihi belli oldu. İşte Google’ın yeni Android sürümü olan Android Q çıkış tarihi. 

Google’ın merakla beklenen Android 10 işletim sistemini ve daha fazlasını tanıtacağı Google I / O 2019 etkinliğinin düzenleneceği tarih açıklandı. Google’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Google’ın etkinliği 7-9 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. 

Google henüz Google I / 0 etkinliğini ne zaman gerçekleştireceğini şimdilik kesin olarak açıklamamış olsa da etkinliğin Mayıs 2019’da gerçekleşeceğini bildirmişti. 

Android 10 Özellikleri!

Google’ın yeni Android sürümü olacak olan Android Q yani Android 10’un tanıtılacağı tarihin belli olmaya başlamasıyla birlikte Android 10’un özellikleri de netleşmeye başladı. Kısa bir süre önce ortaya çıkan bilgilere göre Android 10’un karanlık tema özelliğiyle birlikte geleceği söylenmiş olsa da bir Google çalışanı Android 10’un karanlık tema özelliğiyle birlikte geleceğini doğruladı. 

Karanlık tema özelliğinin başlangıçta Android Pie ile birlikte geleceği söylense de Google uygulamaların henüz hazır olmaması gerekçesiyle karanlık tema desteğini Android Q ile birlikte sunacağını söylemişti.

Android 10’un diğer özelliklerinin etkinlikte açıklanması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.