Kapat
  • Paylaş
  • 281

Apex Legends Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor!

Anasayfa
Genel Apex Legends Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor!

EA Games’in ücretsiz olarak indirmeye sunduğu Apex Legends yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. İlk günden 1 milyon oyuncu tarafından oynanmaya başlayan Apex Legends oyun yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. 

Fortnite ve PUBG’ye rakip olarak oyun severlerle buluşan Apex Legends, ilk 8 saat içerisinde 1 milyon oyuncuya ulaşarak büyük başarıya imza atmıştı. 24 saat içerisinde 2.5 milyon kişi tarafından oynanan Battle Royale oyunu daha ilk günden milyonlarca kişinin büyük beğenisiyle karşılaşmıştı. 

Oyunun yapımcılarından olan Respawn Entertaintment’ın CEO’su Vince Zempella, oyunun 10 milyon oyuncuya ulaştığını açıkladı. 

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan CEO Zampella, oyunculara teşekkürlerini iletti. 72 saat içerisinde 10 milyon oyuncuya ulaşacaklarını tahmin etmediklerini belirten CEO ayrıca kısa süre içerisinde oyuna yeni özelliklerin ekleneceğini belirtti. 

PC konsol ve mobil platformlarda milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan PUBG’nin 6 ayda ulaştığı 10 milyon oynanma sayısına sadece 72 saat içerisinde ulaşan Apex Legends görünüşe göre korku salmaya devam edecek. 

Apex Legends Nasıl İndirilir?

  • Apex Legends oyununu indirmek için öncelikle Origin uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra giriş yapın.
  • Açılan pencereden Mağaza sekmesinde Apex Legends oyununu bulup kütüphanenize ekleyin.
  • Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunu ayrıca mobil platformlardan ve oyun konsollarından da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.