Kapat
  • Paylaş
  • 329

Apex Legends’a Ne Gibi Yenilikler Gelecek?

Anasayfa
Oyun Apex Legends’a Ne Gibi Yenilikler Gelecek?

EA Respawn’ın hızla büyüyen oyunu Apex Legends oyununa yenilikler gelmeye başladı. PUBG ve Fortnite oyunlarında olduğu gibi Apex Legends oyununa da Battle Pass ve farklı sezonlar gelecek. İşte Apex Legends oyununa gelecek olan yenilikler. 

Çok kısa bir süre önce çıkışı gerçekleşen ve kısa süre içerisinde 25 milyon aktif oyuncuya ulaşan EA’in battle Royale türü oyunu Apex Legends’a gelecek olan yenilikler belli oldu. Tıpkı diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi Apex Legends oyununa da Battle Pass ve farklı sezonlar geliyor. 

Apex Legends Oyunu 2019 Yenilikleri!

2019 yılına hızlı bir giriş yapan Apex Legends oyunu, 2019 yılında 4 sezonla oyuncuların karşısına çıkacak. Apex Legends oyunun ilk sezonu Mart ayında oyuncularla buluşacak. 3 ay sürecek olan Apex Legends sezonlarında her sezon tıpkı diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi kozmetik ödüller bulunacak. Epic Games’in sevilen oyunu Fortnite’ta olduğu gibi Apex Legends oyununda da kazandığınız ödüller sizin olacak ve satılamayacak. 

Mart ayında başlayacak olan ilk sezonun ardından ikinci sezon haziran ayında üçüncü sezon eylül ayında ve dördüncü sezon ise aralık ayında başlayacak ve 2019 yılı böylece sona erecek. Battle Pass biletleri için EA Respawn’ın ne kadar fiyat biçeceği şimdilik bilinmiyor olsa da Apex Legends’ın en büyük rakibi olan Fortnite’ta Battle Pass biletleri oyun içi para birimi olan 950 Vbucks’a satılıyordu. Fortnite mağazasında minimum 1000 Vbucs satılıyor ve PC platformu üzerinden kullanıcılar 1000 Vbucks’ı 30 TL’ye satın alabilirken iOS uygulamasında ise 70 TL’ye satın alınabiliyor. Bakalım EA Respawn Apex Legends için nasıl bir fiyatlandırma belirleyecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.