Kapat
  • Paylaş
  • 166

Apple Uygun Fiyatla iPhone SE Modelini Yeniden Satışa Çıkarttı!

Anasayfa
Mobil Apple Uygun Fiyatla iPhone SE Modelini Yeniden Satışa Çıkarttı!

2018 yılında gelirlerinde önemli bir düşüş yaşayan Apple gelirlerini arttırmak için uygun fiyatla iPhone SE modelini yeniden satışa çıkarttı. İşte iPhone SE’nin yeni fiyatı!

Apple’ın 2016 yılında tanıttığı ve iPhone 6S modelinin özelliklerini taşıyan iPhone SE modeli 4 inç ekran boyutundaki akıllı telefonlara saygı duyan kişiler için üretilmişti. iPhone Special Edition adını taşıyan özel iPhone modeli, Apple’ın düşük satış grafiğini yükseltmek için yeniden satışa sunuldu. 

Apple’ın şimdilik Amerika’da satışa sunduğu yeni iPhone modelinin 32 GB’lık sürümü 349 dolardan 128 GB’lık iPhone SE modeli ise 449 dolardan satışa sunuluyordu. Apple yaptığı indirimle birlikte 32 GB’lık dahili depolama alanına sahip olan iPhone SE modelini 249 dolardan satışa sunarken 128 GB’lık dahili depolama alanına sahip olan iPhone SE modelini ise 299 dolardan satışa çıkarttı. 

iPhone SE Özellikleri!

Apple’ın 2016 yılında satışa sunmasına rağmen iOS’in en son sürümüyle birlikte gelen iPhone SE gücünü A9 işlemciden alıyor. 12 Megapiksel çözünürlüğünde Live Photos ve 4K destekli ana kameraya sahip olan iPhone SE’de Touch ID parmak izi okuyucusu bulunuyor. Ucuz iPhone SE’nin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.