Kapat
  • Paylaş
  • 318

Apple’dan Safari Technology Priview İçin Önemli Güncelleme!

Anasayfa
Yazılım Apple’dan Safari Technology Priview İçin Önemli Güncelleme!

Teknoloji devi Apple’ın macOS işletim sisteminde kullanılan internet tarayıcısı Safari’nin beta sürümü olan Safari Technology Preview için önemli bir güncelleme yayınlandı.

İşte Safari Technology Preview’ın son güncellemesiyle birlikte gelen yeni özellikler.

Apple’ın macOS işletim sistemindeki varsayılan internet tarayıcısı Safari’nin Beta sürümü olan Safari Technology Preview sürümü önemli bir güncelleme aldı. Son güncelleme ile birlikte Safari’nin Technology Preview sürümünden 72’den fazla hata temizleniyor ve Safari’nin performansı artıyor.

Safari’nin geliştiricilere yönelik sürümü olan Safari Technology Preview önemli bir güncelleme aldı. İki yıl önce duyurulan Safari Technology Preview’ın yeni güncellemesi geliştiricilerin raporladığı tüm hataları gideriyor.

Geliştiricilerin kullandığı bir Safari sürümü olan Safari Technology Preview, son güncelleme ile birlikte 72’den fazla hatayı düzeltiyor ve pek çok uygulama desteğini de sunuyor. macOS 10.14 Mojave ve macOS 10.13 High Sierra sürümlerine indirilebilen Safari Technology Preview sürümü Safari internet tarayıcısıyla birlikte çalışabiliyor.

Safari Technology Preview kullanıcıları için büyük bir güncelleme olan Safari Technology Release 72 güncellemesini Apple Developer hesabınız olmasa bile bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. macOS işletim sisteminize uygun Safari Technology Preview güncellemesini indirip yeni Safari özelliklerini siz de test edebilirsiniz.

Safari Technology Preview Nedir?

Apple’ın macOS işletim sisteminde Safari internet tarayıcısını kullanan ve yeni özelliklerini test etmek isteyen geliştiricilere ve kullanıcılara sunduğu Safari Technology Preview güncellemesi ile geliştiriciler ve kullanıcılar en son Safari özelliklerine sahip olup özellikleri test ediyor. Apple Developer hesabınız olmasa bile bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. macOS işletim sisteminize uygun Safari Technology Preview güncellemesini indirip yeni Safari özelliklerini siz de test edebilirsiniz. Safari Technology Preview uygulamasını indirdikten sonra Mac App Store üzerinden Safari Technology Preview uygulamasını güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.