Kapat

Avengers 4 Filmi İnsanlara Ne Sunacak?

Anasayfa
Uzay&Bilim Avengers 4 Filmi İnsanlara Ne Sunacak?

Avengers 4 Filmi

ABD yapımı olan ve 2019 yılında sinema severler ile buluşacak olan Avengers 4 filmi heyecanla beklenen filmler arasında bulunuyor. Fragmanının yayınlanması ile birlikte film hakkında çok fazla yorum yapılması insanların filmi ne denli heyacanla beklediğini de gösteriyor. Yönetmenliğini Joe Russo ve Anthony Russo’nun yaptığı filmde Robert Dovney Jr, Mark Ruffalo, Scarlett Jhonsson, Chris Evans, chris Hemsworth, Chris Prott, Elizabeth Olsen, Evangalina Lilly gibi önemli isimler yer alıyor. Film vizyona Avengers Endgame ismi ile girecek ve izleyicisi ile buluşacak. Filmin fragmanına bakıldığında insanları şaşırtan olaylar dizisinin devam edeceği söylenebilir. Film İnfinity War’da bulunmayan Clint Barton’a da yer veriyor.

https://www.quirkybyte.com/wp-content/uploads/2018/07/Avengers-4-Title-Leaked-End-Game.jpg

Avengers 4 Filmi Konusu

2019 yılında vizyona girecek olan film Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğinde bir filmdir. ABD süper kahraman filmleri arasında bulunan ve insanların merakla beklediği filmde yenilmez karakterler yeniden bir araya geliyor. Marvel şirketi tarafından yayınlanan filmin fragmanı Tony Stark yani Iron Man’in Pepper Pops için acı bir mesaj kaydetmesi ile başlıyor. Uzay boşluğunda ilerleyen Iron Man’dan sonra dünyaki kahramanların ufak bir görüntüsünü de fragmandan izleyebiliyorsunuz. Olayların ne şekilde işlediği filmin vizyona girdiği tarihten sonra öğrenilebilecek. Çünkü fragman filme olan merakı daha da arttırıyor. Film hakkında yapılan tahminlere göre Avengers 4 filmi Marvel’in 3. dönemini sonlandırarak Captan Marvel ile Spider Man’in başrolleri çekeceği yeni bir döneme giriş yapacak gibi duruyor.

 

Avengers 4 Filmi İnsanlara Ne Sunacak?

Konu olarak fragmandan çok fazla çıkarım yapmak mümkün olmasa da filmde yer alan diğer kahramanları da görme şansı sunuluyor. Iron Man ve Nebula uzay boşluğunda dolanırken dünyada kalan kahramanlar arasında Thor, Hulk, Kaptan Amerika, Black Widow, Hawkaye ve Ant-Man’i de görebiliyorsunuz. Fragman esnasında geçen konuşmalardan Kaptan Amerika ve Black Widow’un bir çıkış yolu bulmaya çalıştıkları izlenimi ortaya çıkıyor. Bu sırada Ant-Man’in geri dönüşü ve Kuantum Bölgesi filmde kritik sahneleri yansıtsa da fragman Captan Marvel ile ilgili bir kareye yer vermiyor. 2019 yılında yayına girecek olan Avengers 4: Avengers Endgame filmini izleyebilmek için biraz daha beklemek gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.