Kapat
  • Paylaş
  • 350

Bitcoin Yeniden Yatırımcısının Yüzünü Güldürmeye Başladı!

Anasayfa
Haberler Bitcoin Yeniden Yatırımcısının Yüzünü Güldürmeye Başladı!

Bitcoin’de son durum ne?

Bir süredir değer kaybeden kripto para birimi Bitcoin yeniden değer kazanmaya ve yatırımcısının yüzünü güldürmeye başladı. Bitcoin’de son durum ne?

Kripto para piyasasının lideri olan Bitcoin (BTC) bir süredir değer kaybedip yatırımcısını üzen bir grafik çiziyordu. Bitcoin madencileri artık Bitcoin’den uzaklaşmak istediklerini ve makinelerinin fişlerini çekmeye hazırlandığı bir dönemde Bitcoin yeniden değer kazanmaya başladı.

Kısa bir süre öncesine kadar yüzde 85 oranında bir değer kaybı yaşayan Bitcoin, son zamanlarda önemli toparlanma hareketleri gösteriyor. Zaman zaman toparlanma hareketlerine devam eden Bitcoin 19 Aralık 2019 itibariyle önemli bir değer kazanarak 3.800 dolara kadar ulaştı.

Yatırımcısını üzen Bitcoin fiyatına yönelik sürdürülen tartışmalardan birisi de Bitcoin’in dip seviyesi hakkındaydı. Yatırımcılar uzun süredir devam eden Bitcoin düşüsünün ne zaman son bulacağını ve Bitcoin’in ne zaman yeniden yükselmeye başlayacağını bir hayli merak ediyordu. Kripto para piyasasında bir hareket para birimini piyasadan silebileceği için Bitcoin’in akıbeti merak ediliyordu.

Yıl boyunca sürekli düşen ve yüzde 85 oranında değer kaybeden Bitcoin sonunda toparlanma hareketi gösterdi. En son 2017 yılında 3.000 dolar seviyesine düşen Bitcoin fiyatları 15 Aralık 2018 tarihinde 3.200 dolar bandını görmüştü.

Ancak 19 Aralık 2018 tarihinde Bitcoin yeniden değer kazanmaya başladı ve son olarak 4.200 dolar bandını test etti. Hakkında bir süredir dedikodular yapılan ve artık eski değerine ulaşamayacağı belirtilen Bitcoin’in yeniden değer kazanmaya başlaması yatırımcısını sevindirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.