Kapat
  • Paylaş
  • 163

Deadpool 3 Resmi Olarak Duyuruldu!

Anasayfa
Haberler Deadpool 3 Resmi Olarak Duyuruldu!

[responsivevoice_button voice=”Turkish Female” buttontext=”Sesli Dinle”]

Bir anti-kahraman olan Deadpool’un yeni maceralarını Deadpool 3 filminde izleyebileceğiz. İşte Deadpool 3 filmi ile ilgili tüm detayları. 

Marvel’ın sevilen anti-kahramanı Deadpool özellikle ilk filminde büyük bir çıkış yakalamış ve herkesin büyük beğenisini kazanmıştı. Süper kahramanların aksine süper kahraman olmayan bir karaktere sahip olan Deadpool’un ilk iki filminin ardından üçüncü filmini de beyazperde de izleyebileceğiz. 

Filmin başrol oyuncusu olan ve ilk iki filmde de büyük beğeni toplayan Ryan Reynolds ise, yeni Deadpool filmini olan Deadpool 3 hakkında ilk detayı paylaştı. Hikayenin ilerleyişi hakkında önemli açıklamalarda bulunan Reynolds, filmin henüz geliştirme aşamasında olduğunu dile getirdi. 

Disney ve Fox ortaklığında geliştirilecek olan Deadpool 3 filminin çekim aşamasına geçmesinde ufak bir gecikme yaşadıklarını belirten Reynolds, yaşanan bu aksiliğe rağmen filmin planladıkları gibi gittiğini belirtti. Reynolds ayrıca Deadpool 3 filminin ilk iki filmden farklı bir yöne gideceğini de belirtti. 

Dünya çapında 743.000.000 dolar gişe hasılatı elde ederek gelmiş gelmiş en yüksek R-rated (18+) film olma unvanına sahip olan Deadpool 2, yüksek gelir elde etmiş olmasına rağmen ilk film kadar izleyiciler tarafından sevilmemişti. Henüz çıkış tarihi açıklanmayan Deadpool 3 filminin oyuncu kadrosu da şimdilik bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.