Kapat

En kötü Netflix dizileri!

Anasayfa
Mobil En kötü Netflix dizileri!

Netflix‘in popüleritesinin her geçen gün artırmasıyla birlikte birçok kullanıcı izlemek istediği diziyi ve filmi ünlü platformdan izlemeye başladı. Oldukça geniş ve hızla büyüme gösteren kütüphanesiyle de dikkatleri üstüne toplayan platform büyük de bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Peki platformda izleyerek vakit harcamak istemeyeceğiniz en kötü Netflix dizileri neler? IMDB puanlarına göre, sizler için listeledik…

IMDB puanlarına göre en kötü Netflix dizileri!

Netflix kullanıcı kitlesi ve dizi/film kütüphanesiyle her geçen gün genişleyerek oldukça büyük bir platform haline gelmeyi başardı. Hem orijinal dizileri hem de diğer yapımları ile de oldukça dikkat çeken popüler platform Netflix’in izleyerek vakit harcamamanız gereken en kötü dizilerini sizler için listeledik.

1 – Richie Rich

Ünlü çizgi film Richie Rich‘den uyarlama dizi bir gecede trilyon dolarlar kazanan Richie Rich’in eğlence ve macera dolu hayatını anlatıyor. Çizgi filminin oldukça dikkat çektiğini ve herkes tarafından hatırlandığını da göz önünde bulundurursak Netflix‘te bulunan bu dizinin çok da ilgi çekmediğini belirtebiliriz. Çocuk ve eğlence kategorilerinde bulunan dizi IMDB‘den de 3.5 puan olarak en kötü Netflix dizilerinden biri.

1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.