Kapat

Facebook Messenger’a Boomerang Özelliği Geldi!

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook Messenger’a Boomerang Özelliği Geldi!

Facebook’un anlık mesajlaşma platformu Facebook Messenger’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor.

Facebook tarafından yapılan son açıklamada, Facebook Messenger’a Instagram’ın en çok kullanılan özelliklerinden birisi olan Boomerang, özelliğinin eklendiği açıklandı.

İşte Facebook Messenger’a gelen 5 özelliğiyle ilgili tüm detaylar.

Facebook’un uzun zaman önce ayırdığı anlık mesajlaşma özelliği Facebook Messenger adıyla tek bir uygulama olarak kullanıcıların kullanımına sunulmuştu. Facebook’un sahip olduğu WhatsApp ve Instagram Direct gibi anlık mesajlaşma platformlarından birisi olan Facebook Messenger’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor.

Özellikle Facebook kullanıcılarının en çok kullandığı anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Facebook Messenger özellikle Hikayeler özelliğinin gelmesiyle birlikte kullanıcıların en çok kullandığı uygulamalardan birisi olmuştu. Kısa bir süre önce işletmeler için özel bir Facebook Messenger sürümü duyuran Facebook şimdi de Instagram’ın en çok sevilen Boomerang servisini Facebook Messenger’a getirdiğini duyurdu.

Facebook Messenger’ın son güncellemesini indiren kullanıcılarının kullanaceği Boomerang özelliğiyle birlikte kullanıcılar kendilerinin ya da çevrelerindeki nesnelerin bir döngü haline girmiş olan videolarını çekebilecekler. Facebook Messenger üzerinden kolayca yapılabilecek olan Boomerang özelliğinin yanında Facebook Messenger’a ayrıca yeni selife modu da geldi. Facebook Messenger’a eklenen yeni Selfie kamera moduyla birlikte kullanıcılar arka planlarındaki görseli bulanıklaştırabilecek ve öne çıkartmak istedikleri görseli daha öncelikli bir konu haline getirebilecek.

Facebook Messenger’a eklenen Boomerang ve selfie özelliğinin yanı sıra Facebook Messenger kullanıcıları Messenger’da bulunan normal, video ve yazı modları özelliklerini de kullanabilecekler. Facebook anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebbok Messenger servisine ayrıca son dönemde bir hayli popüler olan ve kullanıcıların çok sevdiği AR Çıkartmaları özelliğini de Facebook Messenger’a eklemiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.