Kapat
  • Paylaş
  • 212

Facebook Messenger’a Karanlık Mod Geliyor!

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook Messenger’a Karanlık Mod Geliyor!

Facebook’un sevilen anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger kullanıcıları için sevindirici haber geldi. Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre Facebook Messenger’a kısa süre içerisinde karanlık mod desteği geliyor.

Facebook’un anlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Facebook Messenger kullanıcılarının uzun süredir beklediği özelliklerden birisi olan karanlık mod özelliği sonunda Facebook Messenger’a geliyor.

Şimdilik geliştirme aşamasında olan Facebook Messenger için Karanlık Mod’un Android için geliştirildiği Twitter üzerinden duyuruldu. Kullanıcıların gözlerini rahat ettirecek ve pil tüketimlerine rahat bir nefes aldıracak olan Facebook Messenger’ın yeni güncellemesinin ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları tarafından test edilmeye başlayan yeni Facebook Messenger güncellemesinin hangi ülkelerdeki kullanıcılar tarafından test edildiği ise şimdilik bilinmiyor olsa da Facebook Messenger’a karanlık mod özelliğinin önümüzdeki süreçte tüm kullanıcılar için dağıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.