Kapat

Galaxy A50 artık daha iyi bir kameraya sahip!

Anasayfa
Mobil Galaxy A50 artık daha iyi bir kameraya sahip!

Samsung tarafından Şubat ayında Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılan ve hali hazırda ülkemizde yoğun ilgi gören telefonlardan olan Galaxy A50 güncelleme ile daha iyi bir telefon haline getirilmeye devam ediliyor.

Geçen ay yayınlanan güncelleme Haziran ayı güvenlik yamalarının yanı sıra gece modu ve süper ağır çekim gibi iki önemli kamera modunu Samsung Galaxy A50 kullanıcıları ile buluşturmuştu. Bu güncelleme henüz ülkemize gelmedi.

Galaxy A50 güncelleme aldı! Kamerası artık daha iyi

Güney Koreli teknoloji devinin yayınladığı 190 MB boyutundaki yeni güncelleme ise A505FDDU2ASG4 sürüm numarasını taşıyor. Temmuz güvenlik yamalarını bünyesinde barındıran güncelleme kamera ve Wi-Fi performansını iyileştiriyor.

Tüm bunların yanı sıra QR okuyucunun kullanıcılara sunulduğu güncelleme ilk olarak Hindistan’da yayınlandı. Daha önce belirttiğimiz gibi henüz geçtiğimiz ay yayınlanan güncelleme bile Türkiye’deki Galaxy A50 modellerine gelmedi.

Cihazın özelliklerini hatırlamak gerekirse: 6.4 inçlik ekranı 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunan telefon, gücünü 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9610 işlemciden alıyor. 4 GB RAM’e sahip olan modeli 64 GB depolama alanı sunan telefon, aynı zamanda 6 GB RAM ve 128 GB depolama seçeneği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.