Kapat
  • Paylaş
  • 249

Galaxy M10 ve Galaxy M20 Fiyatı Belli Oldu!

Anasayfa
Android Galaxy M10 ve Galaxy M20 Fiyatı Belli Oldu!

Samsung’un 28 Ocakta tanıtmaya hazırlandığı ilk çentikli ekranlı akıllı telefon serisi Galaxy M serisi modellerinden Galaxy M10 ve Galaxy M20 fiyatı belli oldu. İşte Galaxy M10 ve Galaxy M20 fiyatı!

Samsung’un gündemden düşmeyen yeni Galaxy M serisiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce 28 Ocak tarihinde tanıtılacağı ortaya çıkan Galaxy M serisi modellerinden Galaxy M10 ve Galaxy M20’nin şimdi de fiyatları ortaya çıktı. 

Tüm özellikleri ve tasarımının bilindiği Galaxy M serisi modellerinin Hindistan fiyatları da ortaya çıktı. Hindistan’da Galaxy M10’un fiyatı 8990 INR, M20’nin fiyatı 12990 INR olarak belirlenirken, bu fiyatları dolar cinsine çevirdiğimizde ise Galaxy M10’un fiyatı 126 dolar, Galaxy M20’nin fiyatı ise 182 dolar oluyor. Samsung modellerinin fiyatlandırmasının genelde rakiplerine oranla çok daha yüksek olduğu düşünüldüğünde Samsung Galaxy M serisinde cesurca bir fiyatlandırmaya gittiği görülüyor.

Fiyat ve özellikler dikkate alındığında Samsung’un yeni Galaxy M serisinin Galaxy J, Galaxy C ve Galaxy On serilerinin yenine geçmesi bekleniyor. Samsung’un Galaxy M serisi modellerinin kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Galaxy M10 Özellikleri!

Fiyat olarak beklenenin altında bir fiyat etiketine sahip olacağı ortaya çıkan Galaxy M10 modeli 6.2 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğü sunan Infinity – V tasarımlı bir ekranla gelecek. Gücünü Exynos 7872 işlemcisinden alacak olan M10, 2GB RAM / 3 GB RAM ve 16 GB / 32 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. Kamera özelliklerine bakıldığında ise arka tarafında 13 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera sistemi sunacak olan M10 ön kamera tarafında ise 5 Megapiksel çözürünrlüğünde bir kamera ile gelecek. 

Galaxy M20 Özellikleri!

Samsung’un Galaxy M10 modelinin bir üstüne konumlandırdığı Galaxy M20 modeli, Galaxy M10 modelinden bir tık büyük olan 6.3 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğü sunan Infinity – V tasarımlı bir ekranla gelecek. Gücünü kardeşi M10 gibi Exynos 7872 işlemcisinden alacak olan M20, 3 GB RAM ve 32 GB / 64 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.