Kapat
  • Paylaş
  • 312

Galaxy S10 Plus Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 Plus Tüm Detaylarıyla Ortaya Çıktı!

Tanıtımına sayılı gün kalan Samsung Galaxy S10 Plus tüm özellikleriyle ortaya bir kez daha çıktı. Merakla beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10 Plus’ın afişi ortaya çıktı.

Samsung’un yeni amiral gemi modellerini ve katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonunu tanıtacağı etkinliğe sayılı gün kalan Twitter üzerinden başarılı sızıntılarıyla adından söz ettiren Evan Blass, Samsung’un Galaxy S10 Plus modelinin afişini paylaştı. 

Afişte en dikkat çeken nokta ise Samsung’un 3.5 mm kulaklık girişini Samsung Galaxy S10 Plus modelinde hala bulundurması. Daha önceki sızıntılarda Samsung’un Galaxy S10 modellerinde kulaklık girişini kaldıracağı ve kullanıcılara müzik ve ses deneyimini tamamen kablosuz olan Galaxy Buds kulaklıklarla sunacağına dair söylentiler vardı. 

Ancak görünüşe göre Samsung kulaklık girişini bir sonraki Galaxy S11 modelinde kaldıracak. Galaxy S10 Plus’ın özelliklerine hızlıca değinmek gerekirse, önünde ikili kamera sistemi ve arkasında ise üçlü kamera sisteminin bulunacağı Galaxy S10 Plus modeli su damlası çentiğe sahip olacak. Galaxy S10 ailesinin en üst özelliklerine sahip modeli olacak olan Galaxy S10 Plus, 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak ve tıpkı Galaxy S10 modeli gibi ekrana entegre parmak izi okuyucusu özelliğine sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.