Kapat

Galaxy S9, çift kamera ile gelecek mi?

Anasayfa
Android Galaxy S9, çift kamera ile gelecek mi?

Samsung’un 2018’de tanıtacağı Galaxy S9’un, kamerası hakkında ilk bilgiler geldi.

Galaxy Note 8‘in tanıtılmasından sonra gözler 2018’in amiral gemisi olacak olan Galaxy S9‘a çevrildi. Note 8modelinde çift kamera kurulumuna yer veren Samsung‘un, bu tercihini Galaxy S9’da kullanıp kullanmayacağı hakkında bugün ilk bilgiler geldi.

Hana Financial Investment analisti Kim Rok-ho, geçtiğiimiz ay Galaxy S9‘un çift kamera ile geleceğini söylemişti. Shinhan Investment analisti Park Hyug-woo ise hem Galaxy S9‘da hem de Galaxy Note 9′da çiftkameranın olacağının altını çizmişti.

Şimdi de bir iddia KGI analisti Ming-Chi Kuo‘dan geldi. Ming-Chi Kuo, Galaxy S9‘da çift kamera kurulumunun olmasını beklediğini söyledi. Aslında bu açıklamlar pek de şaşırtıcı değil Note 8 ile yapılan yeniliğin bir sonraki modele taşınacağı bariz bir şekilde ortada.

Note 8’in çift kamerası bildiğiniz gibi OIS desteği ile dünyada bir ilke imza attı. 12 Megapiksellik dual pixel teknolojili bu kameralar, şimdiden dünyanın en iyi mobil kameası olmaya aday. Bakalım Samsung, seneye tanıtacağı modellerde, nasıl bir kamera kullanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.