Kapat
  • Paylaş
  • 255

Galaxy S9’a Android Pie Güncellemesi Yaramadı!

Anasayfa
Android Galaxy S9’a Android Pie Güncellemesi Yaramadı!

Samsung’un son amiral gemisi olan Galaxy S9 ailesine son Android güncellemesi olan Android 9.0 Pie güncellemesi yaramadı.

İşte Galaxy S9 sahiplerinin Android 9.0 Pie güncellemesiyle birlikte yaşadıkları sorunlar.

Samsung’un sevilen ve çok satan amiral gemi modellerinden birisi olan Galaxy S9 için kısa bir süre önce yayınlanan Android 9.0 Pie güncellemesi pek çok sorunu da beraberinde getirdi.

Android 9.0 Pie güncellemesini büyük bir heyecanla bekleyen Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sahipleri, Android 9.0 güncellemesini çıktığı an itibariyle Galaxy S9’larına yükledi. Yeni güncelleme ile gelen yeni özellikleri incelemeye başlayan Galaxy S9 sahipleri, batarya seviyelerinin anormal bir şekilde hızla düşmeye başladığını gördüler.

Android 9.0 güncellemesini Galaxy S9’una indirip kuran kullanan kullanıcılardan birisi, batarya seviyesinin yüzde 10 olduğu anda bir kısa mesaj gönderdiğini ve batarya seviyesinin anında yüzde 4’e indiğini ve telefonunda saniyeler sonra kapandığını belirtti.

Samsung tarafından yapılan açıklamada Galaxy S9 modellerine gelen Android 9.0 Pie güncellemesiyle pek çok kullanıcının batarya sorunu yaşadığını belirtti ve kısa bir süre içerisinde yayınlanacak olan yeni bir güncelleme ile bu sorunun düzeltileceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.