Kapat

Samsung Galaxy S9 Ne zaman Tanıtılıcak?

Anasayfa
Android Samsung Galaxy S9 Ne zaman Tanıtılıcak?

 Samsung Galaxy S9 dört hafta içinde duyurulacak!

Ancak neye benzeyeceğini görmek için beklemek zorunda değilsiniz. Birden fazla sızıntı bize 2018 amiral gemisinin öncekinden çok farklı olmayacağının net bir göstergesi oldu.

Herşeyi değiştirmek yerine, Samsung muhtemelen çalışan bir formüle yapışıyor.Dolayısıyla, Galaxy S9’u kökten yükseltilmiş bir tasarımla görmeyi beklemeyin.Ekran açık olmadığından, yazılım hakkında söylenecek bir şey yok

 tanıtım tarihi henüz resmi olarak yapılmadı, ancak bir mobil endüstri içeriden birisi, ön siparişlerin 1 Mart’ta açık olacağını ve Samsung’un Galaxy S9’u iki hafta sonra sevkedeceğini iddia etti.
Galaxy S9’un önümüzdeki ay MWC 2018’de global ilk olacağını doğruladı. Samsung, 26 Şubat Pazar günü açılış etkinliğini planladı. Dünyadaki medya mensupları bir araya gelerek Samsung’un 2018 amiral gemisinin lasmanı Barselona’daki fuarında gerçekleştirileceği bildirildi.

Samsung Galaxy S9 Bazı Kamera Özellikleri

Kamera, yeniden canlandırıldı
Değişken açıklığı olan tek lensli bir kamera
HDR video kaydı
Süper yavaş çekim video

Süper yavaş çekimli video ve dünyanın ilk HDR video yakalama özelliğine sahip olmasını bekliyoruz.Bu, Galaxy S9 kamerasının değişken bir diyaframı içeriyorsa veya hatırı sayılır bir çözünürlük içeriyorsa, en üst düzey Google Pixel 2 kamerasını yenebileceği anlamına gelebilir. 8MP ön kameraya sahip olan ve ‘süper yavaş modu’ destekleyen, ‘süper hız’ olarak listelenen Galaxy S9’un kutusunun sızdırılmış bir görüntüsünden geliyor.


3D yüz tarayıcı da mümkün, ancak çoğu delil Galaxy S9’da çift objektifli bir kamera bulunmayacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy S9 Batarya

3.000mAh pil
Daha fazla güç verimliliği

En yeni pil söylentileri, Brezilya’nın telekomünikasyon regülatörü Anatel’den gelen ve Galaxy S9’un bataryasını Galaxy S8’in boyutuyla 3.000mAh olarak gösteren bir sertifikadan geliyor. Bu, hayal kırıklığı yaratan bir haber, özellikle de Samsung’un, Exynos yonga seti üreticisinin işlemcinin boyutunu arttırmadan daha büyük bir batarya dahil etmesini sağlayacak substrat benzeri PCB teknolojisini kullanacağını öne sürdüğünden özellikle endişeliydi.

Bununla birlikte, boyut ne olursa olsun, yeni yonga setlerinde verimlilik iyileştirmeleri, pilin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olacaktır.

Samsung Galaxy S9 diğer özellikleri

Geliştirilmiş iris tarayıcı
Stereo hoparlörler
Samsung, Galaxy S9’dan sonra iris tarayıcıyı artıracak ve en son çıkan söylentilerle, 3MP’ye (S8’de 2MP’den) yükseltilecek ve gözlük takarsanız ya da ışık kötü olsa bile gözlerinizi tanıyacak. Görünüşe göre S8’den daha hızlı olacak.Hem de AKG stereo hoparlörlere ve ücretsiz bir Bluetooth AKG kulaklığa sahip olduğuna dair söylentiler olduğu biliyoruz.
Ayrıca, atmosferik koşulları analiz edecek ve sizi havada ne kadar kirliliğin bulunduğu konusunda uyaracak bir sensör için bir Samsung patenti gördük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.