Kapat
  • Paylaş
  • 367

GameSir Konsol Oyuncuları İçin Özel Mekanik Klavyesini Tanıttı!

Anasayfa
Oyun GameSir Konsol Oyuncuları İçin Özel Mekanik Klavyesini Tanıttı!

Oyunculara yönelik aksesuarlarıyla dikkat çeken GameSir, bu kez konsol oyuncuları için özel olarak geliştirdiği mekanik klavyeyi CES 2019 fuarında tanıttı.

İşte GameSir’in oyun konsollarına özel olarak ürettiği mekanik klavye ve özellikleri.

Oyuncu ekipmanlarıyla dikkat çeken markalardan birisi olan GameSir, Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019 fuarında oyun konsolları için ürettiği mekanik klavyeyi tanıttı. GameSir VX2 adı verilen mekanik klavye popüler oyun kolları olan Sony PlayStation 3, PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve Nintendo Switch ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor.

GameSir’in kendi patentli teknolojisi olan VX AimSwitch tasarımı üzerine temellenen VX2 ayrıca Bluetooth bağlantı seçeneğine de sahip.

Özellikle oyun konsolları üzerinden yayın yapan oyun severlerin işini kolaylaştıracak olan bu özellikle birlikte kullanıcılar Bluetooth üzerinden kullandıkları kulaklıklarını ve mikrofonlarını GameSir VX2 üzerinden kontrol edebilecek.

Özellikle FPS / Shooter tarzı oyunlarda konsol oyuncularının ciddi bir avantaj elde etmesini sağlayacak olan bu klavye sahip olduğu TTC RGB kırmızı switch’ler sayesinde düşük tepkime süreleri ile hızlı bir kontrol sunuyor.

GameSir Crux uygulaması ile uyumlu olarak çalışan GameSir VX2, üzerindeki 36 tuş bu uygulama ile birlikte kişiselleştirilebiliyor. Son olarak ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen GameSir VX2’nin Amerika satış fiyatı 149 dolar olarak açıklandı.

“GameSir Konsol Oyuncuları İçin Özel Mekanik Klavyesini Tanıttı!” üzerine 1 yorum

  1. torrent says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.