Kapat
  • Paylaş
  • 314

Gigabyte Yeni Işıklı Belleklerini Tanıttı!

Anasayfa
Donanım Gigabyte Yeni Işıklı Belleklerini Tanıttı!

İşte Gigabyte’ın yeni ışıklı bellekleri.

Özellikle oyunculara yönelik ürünleriyle tanınan Gigabyte, bu kez oyunculara yönelik ışıklı belleklerini tanıttı.

İşte Gigabyte’ın yeni ışıklı bellekleri

Şık ve yüksek performanslı bilgisayar ürünleriyle adından söz ettiren Gigabyte, renkli ışıklarıyla dikkat çeken yeni RAM modellerini tanıttı. Gigabyte’ın yeni RAM modeli oyuncuların tam istediği gibi ışıklı bir tasarıma sahip. Gigayte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB bellek kiti, RGB aydınlatma entegre RAM modellerini tanıttı. RAM kiti içerisinde iki adet 8 GB boyutunda RAM bellek modülü ile gelen Gigabyte’ın yeni RAM modelleri oyuncu kasalarına uygun olarak renkli aydınlatma ile geliyor.

2 mm kalınlığa sahip olan Gigabyte’ın Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB bellek kiti, alüminyum ısı dağıtıcı ile destekleniyor. Gigabyte’ın yeni RAM’leri 5 adet adreslenebilir RGB LED aydınlatmak ile birlikte geliyor.

Gigabyte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB RAM bellek seti, 16-18-18-38 zamanlaması olan XMP 2.0 profili ile 1.35V tüketim ile bellek hızı DDR4-3200MHz seviyesine çıkabiliyor. Intel ve AMD işlemcilerle uyumlu olan Gigabyte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB RAM modeli tüm kasa modelleriyle uyumlu RGB özelliğine sahip.

Samsung’un B tipi DRAM yongalarını kullandığı tahmin edilen Gigabyte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB RAM kiti oyunlar ve renderlar için yüksek performans sunuyor.

Gigabyte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB RAM kitinin fiyatı henüz açıklanma da boş Gigabyte Aorus RGB Memory DDR4-3200 16 GB RAM kiti 199 dolar seviyesinde olacağı açıklandı. Gigabyte’ın yeni bellek modüllerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.