Kapat

Google Asistan Sonunda Türkçe Oldu!

Anasayfa
Yazılım Google Asistan Sonunda Türkçe Oldu!

Google Asistan ile Herşey Kontrol Altında!

Kullandığınız Android sürümüne sahip cep telefonlarınızda pek çok konuda size yardımcı olacak uygulamayla tanışmak ister misiniz?

İOS işletim sistemine sahip olan telefonlardan bildiğiniz SİRİ desteğinin bir benzeri olan Google Asistan ile artık her detayı hatırlayacak ve eksiksiz bir sonuç almanın farkına da varacaksınız.

İlerleyen zamanlarda mutlak suretle hatırlamanız gereken özel günlerinizi, randevularınızı size hatırlatacak ve bunları es geçmemeyi başaracaksınız. Asistan uygulamasını hemen cep telefonları üzerinden Play Store bölümüne giriş yaparak indirebilirsiniz.

Ancak aktif olarak kullanabilmenizin tek şartının açmış olduğunuz Google hesabı olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Her Soruyu Sorun ve Google Asistan ile Yardım Alın

O an için sormanız ve cevap bulmanız gereken bir durum söz konusu ise hemen Google asistan yardımıyla bu beklentinizi giderebilirsiniz.

Kısa yoldan rehberinizde bulunan bir kişiyi aramak istediğinizde de sesli komut vermeniz yeterli olacaktır.

Çevrenizde var olan önemli bölgeleri size gösterdiğini, talep ettiğiniz tüm bilgileri anında sunduğunu ve performansıyla göz doldurduğunu da söylemeliyiz.

Fonksiyonel özelliği ve son derece işlevsel niteliği sayesinde harika bir yardımcıya kavuşmuş olacağınızı da bilmelisiniz.

Hiçbir şeye bahane üretmemenizi sağlayan asistan, aynı zamanda bireysel karaktere göre eğlence gibi yol haritanızı çıkarmakta da yardımcı olabilmektedir.

Böylece günlerinizin çok daha keyifli ve anlamlı hale gelmesini de başarabilirsiniz.

Hemen Google Asistan İndirin ve Farkı Keşfedin

İndirme işleminin saniyeleri alacağı Google Asistan uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun için akıllı telefonunuzun ayarlar bölümünden programı aktif hale getirmelisiniz.

Ardından size sağladıkları yönlendirme adımlarını da eksiksiz bir şekilde yapmalısınız. Her daim size problem yaşatmadan destek olacak bu uygulamayla ne denli doğru bir karar verdiğinizi de görmüş olacaksınız. Aklınızda tutmak zorunda kaldığınız ve bunun sıkıntısını yaşadığınız her ne varsa bir an önce acele etmelisiniz.

Düzenli olarak güncelleme alan ve sürekli daha gelişmiş düzeye getirilen Google Asistan, tahmin ettiğinizin ötesinde performansıyla da göz dolduracaktır.

Hiçbir şeyi dert etmek istemiyorsanız sizlerde bu harika yardımcınızla hemen şimdi tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.