Kapat
  • Paylaş
  • 240

Google Asistan’a Önemli Özellik!

Anasayfa
Mobil Google Asistan’a Önemli Özellik!

Google’ın sesli asistanı gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre Android Q ile birlikte karanlık mod özelliğini Android’e getirmeye hazırlanan Google şimdi de Google Asistan için getiriyor. 

Yeni Android sürümü Android Q ile birlikte karanlık mod özelliğini getirmeye hazırlanan Google, karanlık mod özelliğini Google Asistan’a getiriyor. Bir Reddit kullanıcısının ortaya çıkarttığı bilgilere göre Google Asistan 9.5 güncellemesiyle birlikte beta olarak Gece Modu özelliğiyle birlikte Gece Modu özelliğini kullanıma sunuyor. 

Yazımızın sonunda görebileceğiniz gibi Karanlık Mod desteği geliştirme aşamasında olduğu için sadece arama sonuçlarında görülebiliyor. Karanlık mod özelliğinin kısa bir süre içerisinde tüm Google Asistan kartlarına gelmesi bekleniyor. 

Tahminlere göre Android Q (Android 10) ile birlikte Google tüm uygulamalarında karanlık tema desteği sunacak. Yani anlaşılacağı üzere Google Asistan’a gelen karanlık mod desteği sadece Android Q işletim sisteminde bulunacak ve Android Q’nun tanıtılacağı etkinlik olan Google I/O 2019’da duyurulacak. 

Karanlık mod özelliğini tüm uygulamalarına getirmeye hazırlanan Google’ın Android Q ile birlikte başka hangi özellikler getireceği bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.