Kapat
  • Paylaş
  • 267

Google Chrome’a Multimedia Tuşu Desteği Geliyor!

Anasayfa
Yazılım Google Chrome’a Multimedia Tuşu Desteği Geliyor!

Google’ın sevilen internet tarayıcısı Google Chrome’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Google Chrome’a gelecek olan yeni özellikle birlikte kullanıcılar YouTube’da daha iyi deneyim sunacak. 

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, yeni sürümüyle birlikte yerleşik olarak klavyelerdeki medya tuşlarına destek verecek. Şimdilik Chrome’a çeşitli eklentilerde sağlanan bu destek artık yeni sürümle birlikte artık üçüncü parti eklentilere ihtiyaç duymadan çalıştırabilecek. 

Google Chrome’a gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar tarayıcıları üzerinden klavyelerindeki multimedya tuşlarıyla birlikte YouTube üzerinde oynatılan videolar klavye üzerinden kontrol edilebilecek. Yeni güncelleme ile birlikte Google Chrome kullanıcıları YouTube videolarını arka planda da kontrol edilebilecek. 

Google Chrome’a Performans İyileştirmeleri Geliyor!

Google Chrome bir yandan yeni özellikler eklemeye devam ederken diğer bir yandan da performans iyileştirmeleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Chrome’a gelecek olan yeni güncellemeler ile birlikte kullanıcılar Chrome’u daha stabil bir şekilde kullanacak. Şimdilik detayları bilinmeyen yeni Chrome güncellemesi “Never-Slow Mode” adı verilen bir mod ile birlikte gelecek ve bu mod sayesinde Google Chrome, kaynak tüketimini sınırlandırarak kullanıcılara daha pürüzsüz bir internet deneyimi sunacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.