Kapat
  • Paylaş
  • 388

Google Duo Yeni Özellikler Kazanmaya Devam Ediyor!

Anasayfa
Yazılım Google Duo Yeni Özellikler Kazanmaya Devam Ediyor!

İşte Google Duo’ya kısa süre içerisinde eklenecek olan yeni özellikler.

Google’ın başarılı görüntülü görüşme uygulaması Google Duo, yeni özellikler kazanmaya devam ediyor.

Google’ın 3 yıl önce kullanıma sunduğu ve kullanıcıların Apple’ın FaceTime uygulamasında yaptığı gibi kaliteli ve akıcı görüntülü görüşmeler yapabileceği Google Duo uygulamasına yeni özellikler gelmeye devam ediyor.

Google’ın yazılı mesajlaşma uygulaması Google Allo’ya göre daha başarılı bir yol çizen Google Duo, gelişmeye devam etse de kullanıcıların tercih ettiği görüntülü görüşme uygulamalar arasında yer almıyor. Bu durumu değiştirmek isteyen Google, Google Duo uygulamasına yeni özellikler ekleyip uygulamanın popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

İşte Google’ın Google Duo’ya ekleyeceği yeni özellikler.

Google Duo Yenilikleri

Google’ın kullanıcı dostu kolay arayüzü, hızlı kullanıma ve kendine özgü sunduğu bazı özelliklerle kullanıcıların severek kullandığı görüntülü görüşme uygulaması Google Duo, kişi listenizde Google Duo kullanan kişileri otomatik olarak ekliyor ve bu sayede herhangi bir kişi ekleme işlemi gerçekleştirmiyorsunuz.

Google’ın kaliteli ve kesintisiz bir görüntülü görüşme sunan uygulaması Google Duo’ya eklenecek olan yeni özellik ile birlikte 7 kişiye kadar görüntülü görüşme yapmak mümkün olacak. Google Duo’nun ilerleyen zamanlarda katılımcı sayısının daha yüksek olduğu görüntülü grup görüşmelerini de desteklemesi bekleniyor.

Google Duo’ya eklenecek olan bir diğer özellik ise görüntülü görüşme esnasında ortamın ışığı yetersiz ya da yüksek ise Google Duo bunu otomatik olarak düzeltecek ve daha iyi bir görüşme sunacak.

Google Duo’ya eklenecek olan bu yeniliklerin tüm Google Duo kullanıcıları tarafından ne zaman kullanılacağı şimdilik bilinmiyor olsa da Google’ın kısa bir süre içerisinde söz konusu yenilikleri Google Duo’ya ekleyeceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.