Kapat
  • Paylaş
  • 192

Google One Türkiye’de Kullanıma Sunuldu!

Anasayfa
Haberler Google One Türkiye’de Kullanıma Sunuldu!

Google One Türkiye’de Kullanıma Sunuldu!Google’ın yeni Cloud platformu olacak olan Google One Türkiye’de kullanıma sunuldu. İşte Google One özellikleri ve fiyatları. 

Google Drive’ı tarihe gömmeyi hazırlanan Google’ın yurt dışında bir süredir kullanıma sunduğu Google One platformu artık ülkemizde de kullanılabilecek. Google’ın bulut servisi Google Drive yerine getireceği yeni Google One servisiyle birlikte kullanıcılar yeni bir Google Drive deneyimi yaşayacaklar. 

Arama motoru devi Google’ın kısa bir süre içerisinde fişini çekmeyi hazırlandığı Google Drive platformunun yerine getireceği Google One servisi ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Google One servisiyle birlikte kullanıcılar tıpkı Google Drive servisinde olduğu gibi müzik, film, görüntü gibi tüm dosyalarını Google hesaplarında yedekleyip diledikleri cihaza indirebilecekler. Yani Google Drive sadece isim olarak kapatılacak onun yerine Google One servisi gelecek. 

Kullanıcıların Google Drive’da yer alan dosyaları kaybolmadan Google One servisinde de kullanılabilecek. Google One servisinin ülkemizde de kullanılmaya başlanmasıyla birlikte değişen Google One fiyatları ve depolama seçenekleri ise şöyle 

Google One 15 GB’lık Sürüm : Ücretsiz 

Google One 100 GB’lık Sürüm : 5.79 TL 

Google One 200 GB’lık Sürüm : 11.59 TL 

Google One 2  TB’lık Sürüm : 28.99 TL 

Google One 20 TB’lık  Sürüm : 289.99 TL 

Google One 30 TB’lık Sürüm : 869.99 TL 

Google One servisinin kısa bir süre içerisinde mobil cihazlardaki Google Drive uygulamasının yerini alması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.