Kapat

Google Pixel 2: Tüm Söylentileri ve Sızıntıları

Anasayfa
Mobil Google Pixel 2: Tüm Söylentileri ve Sızıntıları

İşte Pixel 2 ve Pixel 2 XL’den ne bekleyebilirsiniz.

 

Ne zaman ilan edilecek?

Google geçtiğimiz yıl Pixel’i Ekim ayında duyurmak için düzenledi. Çoğu şirket, genellikle izleme ilan etmeden önce tam bir takvim yılı beklemektedir. Bu mantıkla, Pixel’in ilan edileceği en mantıklı tarih Ekim’dir.
Leaker Evan Blass, daha önce Pixel 2’nin 5 Ekim 2017 Perşembe günü açıklanacağını ve bunun da geçen yıl 4 Ekim Pixel olayından hemen sonra düşeceğini söyledi.
5 Ekim tarihi Google tarafından onaylanmadı, ancak mantıklı.
Samsung Mart’ı Galaxy S hattını duyurmak için seçti ve Ağustos, Galaxy Note hattını duyurdu; Apple, yeni iPhone’larını duyurmak için Eylül’i seçti ve şimdi, Google, en yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını gösterecek ay olarak Ekim ile yakınlaşıyor gibi görünüyor.

Tasarım ne kadar değişecek?

Genel olarak, ilk Pixel telefonu muhteşem bir telefondu. Yazılımı harikaydı ve yapımı sağlam alüminyum ve camdı.

Pixel 2 ve Pixel 2 XL’in tasarımı hakkında geniş ölçüde farklı alanlar sunan iki büyük söylenti var.
İlki, Google’ın Pixel 2 ve Pixel 2 XL’in genel tasarımını biraz değiştireceğini söylüyor. Bir prototip görüntüsü bu ayın başlarında piyasaya sunuldu ve iki taraflı stereo hoparlörlü Nexus 6P modeline çarpıcı bir şekilde benzeyen bir cephe çıktı.
kinci büyük söylenti olan Pixel 2 XL, büyük bir yeniden tasarım alacak, ancak daha küçük Pixel 2 karanlıkta kalacak. Bu haberi, Venture Beat’den geldi ve Pixel 2’nin ön plandaki göz alıcı çerçevelerle mevcut Pixel ile benzer bir tasarım sergileyeceğini belirtti. Pixel 2 XL Samsung ve LG’nin yeni telefonlarından gördüğümüze benzer yeni bir uçtan uca tasarım kabul edecek.
Venture Beat’ın raporunda ayrıca Pixel 2 ve Pixel 2 XL’de HTC U11’den gördüğümüze benzer sıkılabilir çerçevesi de yer alıyor. Her iki cihazda bir kulaklık girişi bulunmayacağına dair bir söylenti var.

Ne tür özellikler olucak

Pixel 2’de 5 inç ekran, Pixel 2 XL’de 6 inç ekran olması bekleniyor. Pixel 2 ve Pixel 2 XL, Android Oreo’yla birlikte gelen ilk Android cihazları olmalıdır.
Pixel 2 ve Pixel 2 XL, yeni Snapdragon 836 işlemcisini çalıştıran ilk önemli akıllı telefon olacaktır. Konuşma vardı Samsung, Not 8 için yeni bir işlemci alacaktı, fakat başaramadı. Bu 4GB RAM ile sağlanacak.
Şimdiye kadar açıklanan tek özellikler bunlar. Çift kamera ile ilgili konuşma içeri girip çıkıyor ancak Google’ın yeni amiral gemilerinin gerçekten ikinci bir kamera ekleyip ekleyeceği konusunda hiçbir ayrıntı ortaya çıkmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.