Kapat
  • Paylaş
  • 226

Google Pixel 3 Lite RAM Kapasitesiyle Şaşırtıyor!

Anasayfa
Android Google Pixel 3 Lite RAM Kapasitesiyle Şaşırtıyor!

Google’ın pek sevilmeyen akıllı telefon serisi Pixel’in uygun fiyatlı modeli Google Pixel 3 Lite RAM kapasitesiyle şaşırtıyor. İşte Google Pixel 3 Lite özellikleri ve Pixel 3 Lite RAM kapasitesi!

Google’ın geçtiğimiz yılın sonlarında tanıttığı Pixel modelleri kullanıcılar tarafından pek sevilmemişti. Üst seviye akıllı telefonlardan beklediğini bulamayan Google’ın bir süredir orta segment akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı biliyordu. Bugün ise Google’ın orta segment akıllı telefon modeli Pixel 3 Lite modelinin özellikleri ortaya çıktı. 

Akıllı telefon pazarında Sony, gibi istediğini elde edemeyen Google, gözünü bu kez orta segmet akıllı telefon pazarına dikmişti. Kısa bir süre önce Geekbench testlerinde ortaya çıkan Google Pixel 3 Lite XL’in ardından Google’ın yeni orta segment akıllı telefon modeli Google Pixel 3 Lite modeli de ortaya çıktı. 

Google Pixel 3 Lite XL Özellikleri!

Google’ın orta segment akıllı telefon modellerinden birisi olacak olan Google Pixel 3 Lite XL modeli, “Foxconn Pixel 3 XL” olarak Geekbench testlerinde ortaya çıktı. Performans testi sonuçlarına göre Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden güç aldığı görülen Google Pixel 3 Lite XL modelinin Adreno 616 grafik işlem birimiyle birlikte geldiği görülüyor. Google Pixel 3 Lite XL modelinde ayrıca X15 LTE modem bulunuyor. 

Google Pixel 3 Lite Özellikleri!

Google’ın Google Pixel 3 Lite XL modelinden daha küçük ekran boyutuna sahip olacak olan Google Pixel 3 Lite modeli ise Snapdragon 679 işlemciden güç alacak. 6 GB RAM ile desteklenecek olan Google Pixel 3 Lite modelinin fiyatının Google Pixel 3 Lite XL modelinden daha uygun olması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.