Kapat

Google Pixelbook sızıntısı kalemi destekliyor

Anasayfa
Teknoloji Google Pixelbook sızıntısı kalemi destekliyor

Google Pixelbook sızıntısı kalemi destekleyen üst düzey bir Chromebook’u ortaya çıkarıyor

Google’ın değiştirilmiş bir Android sürümü ile yeni bir Chromebook Pixel üzerinde çalıştığı ve Droid-Life aracılığıyla yeni bir sızıntı yapıldığında cihazın neye benzeyeceğini açıklayan raporlar geldi.
Google Pixelbook olarak bilinen önümüzdeki premium Chromebook, basınca duyarlı olduğu ve gecikme göstermediği söylenen resmi bir Google tarafından hazırlanan kalem için karma bir tasarım ve destek içeriyor.
Droid-Life tarafından üretilen görüntülerden yola çıkarak, cihaz Microsoft’un melez dizüstü bilgisayar serisinden ilham alarak tüketicilerin Pixelbook’u birden çok yapılandırmada kullanmasına izin veriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşlemci ve RAM de dahil olmak üzere özellikler, Droid-Life’ın raporuna dahil değildir. Ancak site, Pixelbook’un başlangıç ​​fiyatı olan 1.199 $ ile 128GB, 256GB ve 528GB depolama yapılandırmalarında yer alacağını söylüyor. Diğer modellerin fiyatı sırasıyla 1.399 $ ve 1.749 $ olacak.

Cihaz, geçen yıl Pixel akıllı telefon serisinde sunulan tasarım ve renk şemasına daha yakından eşleşti. Pixelbook Kalemi olarak adlandırılan ve 99 dolara mal olan yeni kalem bile, iki tonlu bir gümüş ve beyaz renk düzenine sahip.
Özellikle ileri teknoloji ürünü bir Chromebook’ların bile yalnızca 600 dolara sattığı göz önüne alındığında, bir Chromebook için çok pahalıya mal oluyor. Buna karşın, gerçekten güzel yapılmış bir dizüstü bilgisayar alacaksınız gibi görünüyor. Sızdırılmış fotoğraflar, büyük tuşları, geniş bir trackpad ve cam kaplamalı bir avuç içi dayanağı gibi görünen çok serin, engebeli bir tasarım sergiliyor. Google’ın uzun boylu 3: 2 ekran görüntü oranına da yapışmış gibi görünüyor.
4 Ekim’de tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.