Kapat
  • Paylaş
  • 237

Google Play Store’a Önemli Yenilik!

Anasayfa
Haberler Google Play Store’a Önemli Yenilik!

Google Play Store’a Önemli Yenilik! Google’ın Android işletim sistemi için resmi içerik marketi Google Play Store’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Google Play Store’a gelen bu yenilikler bir yandan Google Play Store’u geliştirirken diğer bir yandan da Google Play Store’un kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmasını sağlıyor. Google Play Store’a son eklenen yeni bir özellik ise Google Play Store’un kullanıcı deneyimini önemli bir ölçüde arttırıyor. İşte Google Play Store’a eklenen o önemli özellikle ve detayları!

Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android’in içerik mağazası Google Play Store’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce “Uygulamalarım” bölümüne güncelleme notları özelliğinin getirildiği Google Play Store’a şimdi de depolama gösterme özelliği getirildi. 

Google Play Store’a gelen yeni depolama özelliğiyle birlikte kullanıcılar “Uygulamalarım” bölümünden depolama alanlarında kalan alanı ve toplam alanlarını görebilecekler. Google Play Store’a gelen yeni özellikle birlikte kullanıcılar depolama alanlarını görmekle kalmayıp depolama alanlarının dolmasının ardından cihazlarında yer açmak için alt kısımda yer alacak olan yeşil butona tıklayarak kullanmadıkları uygulamaları tek bir dokunuşla kaldırıp Google Play Store’dan yeni uygulama yükleyebilecekler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.