Kapat
  • Paylaş
  • 243

Huawei Katlanabilir Akıllı Telefon Modelinin Duyurusunu Yaptı!

Anasayfa
Mobil Huawei Katlanabilir Akıllı Telefon Modelinin Duyurusunu Yaptı!

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Huawei, katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacağı etkinliğin duyurusunu gerçekleştirdi. 

Kısa bir süre önce Huawei yetkilisi Richard Yu, Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliği kapsamında Huawei 5G katlanabilir ekrana sahip akıllı telefon modelinin duyurusunu yapmıştı. 

Huawei hayranlarını heyecanlandıran bu duyurunun ardında Huawei sosyal medya hesapları üzerinden katlanabilir akıllı telefonunun duyurusunu yaptı. Huawei’in bu duyurusuyla birlikte Huawei’in MWC 2019 kapsamında katlanabilir ekranlı akıllı telefon kesinleşmiş oldu. 

Samsung’un kısa bir süre sonra tanıtacağı Samsung Galaxy Fola akıllı telefonuna benzer bir tasarıma sahip olacak olan Huawei’in yeni akıllı telefonunun kitap gibi açılması bekleniyor. Samsung’un Galaxy Fold modeli gibi 2 bin dolar bandından satışa sunulması beklenen Huawei’in yeni akıllı telefonunun diğer özellikleri ise şimdilik bilinmiyor. 

Xiaomi’de Kendi Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefonu Üzerinde Çalışıyor!

Çin’in bir başka önemli akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi’de kendi katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonunu tanıtıyor. Soldan ve sağdan iki parçanın katlanabilir olacağı Xiaomi’nin yeni akıllı telefonunun şimdilik bir prototip halinde olduğu iddia ediliyor. Xiaomi Dual Flex ya da Xiaomi Max Flex gibi isimlerle karşımıza çıkacak olan Xiaomi’nin yeni akıllı telefonunun da MWC 2019’da duyurulması bekleniyor. Samsung’un katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonunun ise 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı açıklanmıştı. Bakalım 2019 yılında uygun fiyatlı katlanabilir ekranlı akıllı telefon görebilecek miyiz? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.