Kapat
  • Paylaş
  • 216

Huawei P10 Kullanıcılarına Güzel Haber!

Anasayfa
Mobil Huawei P10 Kullanıcılarına Güzel Haber!

Huawei P10 modelinin kısa bir süre içerisinde Android 9.0 Pie güncellemesi alacağı açıklandı.

Huawei’in sevilen akıllı telefon modellerinden birisi olan Huawei P10 kullanıcılarına güzel haber. Huawei tarafından yapılan açıklamada Huawei P10 modelinin kısa bir süre içerisinde Android 9.0 Pie güncellemesi alacağı açıklandı. İşte tüm detaylar.

Güncelleme konusunda kullanıcılarını memnun eden akıllı telefon üreticilerinin başında gelen Huawei kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Ülkemizde en çok kullanılan Huawei modellerinden birisi olan Huawei’in 2017 yılının amiral gemisi Huawei P10 modeli için Android Pie 9.0 güncellemesi içeren EMUI 9.0 güncellemesi global olarak dağıtılmaya başlandı.

Android 9.0 Pie güncellemesi içeren EMUI 9.0 arayüzünü Kirin 970 işlemcisinden güç alan akıllı telefon modellerine dağıtacağını açıklayan Huawei görünüşe göre sözünü gerçekleştiriyor. Malezya’daki Huawei P10 kullanıcıları için ilk olarak dağıtılmaya başlanan Huawei P10 Android 9.0 Pie + EMUI 9.0 güncellemesi 3.4 GB boyutunda.

Huawei P10’a rahat bir nefes aldıran ve bir takı performans iyileştirmeleri içeren yeni güncelleme ayrıca birçok görsel ve teknik değişiklikler de içeriyor. Huawei’in Huawei P10 modelleri için yayınladığı güncelleme GPU Turbo teknolojisini içermiyor.

Android 9.0 Pie Sürümü Üzerine İnşa Edilen EMUI 9.0 Neler Sunuyor?

Huawei’in akıllı telefon modellerinde kullandığı EMUI arayüzünün yeni sürümü Android 9.0 sürümü üzerinde şekilleniyor. Huawei’in basitlik ve sadelik üzerine tasarladığı EMUI arayüzü Android 9.0 ile birlikte daha sezgisel bir arayüze ve daha zengin özelliklere sahip oluyor. Huawei EMUI 9.0 arayüzünün asıl gücünün Huawei Mate 20 serisi ile birlikte ortaya çıkıyor.

Önceki EMUI 9.0 sürümlerine göre yüzde 12.9 daha hızlı uygulama başlatabilen sürüm ayrıca Instagram üzerinden yüzde 12 oranında daha hızlı paylaşım yapabiliyor. EMUI 9.0 sürümü ayrıca Spotify üzerinde yüzde 11 oranında daha hızlı bir çalışma sunuyor.

Huawei’in kısa bir süre önce tanıttığı 7 nm fabrikasyon sürecine sahip Kirin 980 işlemcisinin yüksek performans gücüyle birleşen EMUI 9.0 arayüzü Mate 20 serisi için şimdiye kadarki en iyi EMUI 9.0 deneyimini sunuyor.

EMUI 9.0 ile ilgili açıklama yapan Huawei Tüketici Elektroniği Grubunun Yazılım Mühendisliği Başkanı Dr. Wang Chenglu, “Günümüzün akıllı telefonları, günlük kullanıcılara çok sayıda özellik sunuyor ve bu durum kullanıcıları boğuyor. Bu anlamda Huawei kullanıcılarımıza farklı bir deneyim sunmak için EMUI arayüzlerimizi daha basit ve sezgisel özellikler temelli geliştiriyoruz. EMUI 9.0 sürümü de bu anlayışımız üzerinde şekillenen ve keyifli, tutarlı ve bir o kadar basit bir deneyim sunuyor. EMUI 9.0 ile birlikte akıllı telefonunuzda yapılan her değişiklik, ayarlar menüsünün birleştirilmesinden, performansın optimize edilmesine, üretkenlik özelliklerinden dijital refah alanına kadar mükemmel ve kullanıcı dostu bir deneyim sunması için yapıldı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.