Kapat
  • Paylaş
  • 239

Huawei Türkiye’de İlk Mağazasını Açıyor!

Anasayfa
Teknoloji Huawei Türkiye’de İlk Mağazasını Açıyor!

Huawei, Türkiye’de ilk deneyim mağazasını açıyor. Çin’in önemli teknoloji şirketlerinden birisi olan Huawei, ilk deneyim mağazasını İzmir’de açıyor. 

Ege’nin incisi İzmir’de bulunan Mavi Bahçe AVM’de açılacak olan Huawei’in ilk deneyim mağazası 9 Şubat 2019 tarihinde Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü olan Seth Wang’ın katılımlarıyla açılacak. 

Huawei’in son model akıllı telefonlarına ek olarak giyilebilir teknoloji ürünlerini ve diğer ürünlerinin denenip satın alınabileceği Huawei Deneyim Mağazası, Huawei ürünlerini denemek isteyen kullanıcılara en iyi deneyimi sunacak. 

9 Şubat 2019’da açılacak olan Huawei deneyim mağazasında ayrıca açılışa özel indirimler uygulanıp hediyeler dağıtılacak. Huawei deneyim mağazasında 9-10 Şubat tarihleri arasında mağazanın ilk 100 satın alımını gerçekleştiren müşteriler yüzde 20, ikinci 100 satın alımını gerçekleştiren müşteriler yüzde 18 üçüncü 100 satın alımı gerçekleştiren müşteriler ise yüzde 10 indirim fırsatı yakalayacak. 

Bu indirimlerle birlikte Huawei ayrıca açılışa özel, 200 adet Huawei Sport Armband, 100 adet Huawei Tripod Selfie çubuğu, 50 adet Huawei hızlı araba şarjı ve 50 adet Huawei Moonlight Selfie Çubuğunu da ziyaretçilere hediye edecek. 

Türkiye’deki ilk deneyim mağazasını açan Huawei ayrıca İzmir’de bulunan mağazasında teknik destek hizmeti de sunacak. Açılışa özel şubat ayı boyunca Huawei Deneyim Mağazası’nı ziyaret eden Huawei marka akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz telefon temizliği, ücretsiz ekran koruyucu film ve ücretsiz Huawei telefon çantası sahibi olabilecek.

Şubat ayı boyunca Huawei marka telefon sahipleri İzmir Mavi Bahçe AVM’de bulunan deneyim mağazasını ziyaret eden Huawei marka akıllı telefon kullanıcıları VIP kart sahibi olacak. Teknik servis hizmetlerinden öncelikli olarak yararlanma imkânı sunan VIP kart ile kullanıcılar, 1 yıl boyunca teknik serviste toz temizliği ve iki kez ekran koruma hizmeti alabilecekler.

Huawei’in önümüzdeki süreçte Türkiye’de başta İstabul’da olmak üzere yeni deneyim mağazası açması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.