Kapat

İlk Bakış: Razer Blade Pro 17

Anasayfa
Genel İlk Bakış: Razer Blade Pro 17

Razer, 4hz’de çalışan bir 120k ekrana sahip yeni Blade Pro modeli ile üst düzey oyun dizüstü bilgisayarlarında önemli değişiklikler yaptığını açıkladı.

İşte yeni Razer Blade Pro 17 modelinin detayları…

Bu oyun dizüstü bilgisayarlar için delicesine nadirdir, sadece diğer dizüstü ROG zephyrus S GX5002 olmak böyle bir meydan okuma mücadele etmeye çalışırken. 

Basın açıklamasına göre, Razer Blade Pro 17-inç modeli, yüksek çözünürlükleri ve yüksek yenileme oranlarını tek bir pakete uyumlu bir şekilde harmanlayan Razer Blade dizüstü bilgisayar serisinin ilki olacak. Ekran ile hızlı bir 120Hz yenileme hızının yanı sıra, 400 nit’leri vurduğunu ve 100% Adobe rgb’yi kapsama alanını da içerdiğini iddia ediyor.

Bu, net görselleri ve pürüzsüzlüğü sayesinde yaratıcı profesyoneller için çok boyutlu bir dizüstü bilgisayar idealdir.

Gözden geçirilmiş Blade Pro 17 modeli, 9th-gen Intel Core i7 işlemci ile birlikte geniş bir 1TB SSD ile dahili depolama ve RAM’i yükseltmek için bol miktarda alana sahip, ek bir M. 2 depolama bölmesi ve 64GB’A kadar destekleyen bir SODIMM ile donatılmıştır.ek bellek. Bununla birlikte, XPS 9 ve MacBook Pro 15 gibi dizüstü bilgisayarların sahip olduğu sekiz çekirdekli Core İ5 için hala bir seçenek yok.

GPU seçeneği, Bulabileceğiniz en güçlü Mobil grafik kartı olan grafik kartı olarak Nvidia GeForce RTX 2080 Max-Q ile sınırlıdır. Bu, 4K ekranında saniyede 120 karede AAA oyunları oynayabileceğiniz anlamına gelmez. Tabii ki, dizüstü bilgisayarı bir oyun mega makinesine dönüştürmek istiyorsanız, dizüstü bilgisayarı her zaman harici grafik Muhafazası olan Core Chroma X ile bağlayabilirsiniz.

Yeni Razer Blade Pro 17 şu anda ABD ve Çin’de 3,700 dolara satılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.