Kapat
  • Paylaş
  • 352

Instagram’da Beğeni Garantili Poz Verme Uygulaması Yayınlandı!

Anasayfa
Yazılım Instagram’da Beğeni Garantili Poz Verme Uygulaması Yayınlandı!

Gençlerin severek kullandığı sosyal medya uygulaması Instagram’da beğeni almak artık çok kolay. İşte Instagram’da beğeni garantili poz verme uygulaması. 

Sosyal medyanın en büyük kalelerinden birisi olan Instagram’da beğeni garantili poz verme uygulaması yayınlandı. Someone Very Special (Çok Özel Biri) ya da SOVS adındaki kamera uygulama sayesinde fotoğrafınızı çekmek istediğiniz kişiye nasıl bir kare çekilmek istediğinizi gösterebilir ve bu özellike sayesinde Instagram beğenilerinizi arttırabilirsiniz. Arayüzünde onlarca basit poz bulunan uygulama sayesinde uygulama ekranında beyaz çizgilerle taslak belirecek bu sayede uyumlu bir poz yakalayabilmek mümkün olacak.

Instagram beğenilerinizi ve takipçileriniz arttıracak SVOS uygulaması şimdilik sadece iOS kullanıcılarının indirmesine sunuldu. Kısa sürede kullanıcıların dikkatini çeken SVOS uygulamasının iki sürümü bulunuyor. Bu sürümlerden birisi ücretsiz sürüm olan SVOS2. Satın alımlarla desteklenen SVOS2 uygulamasının özelliklerini uygulama içi satın alımlarla arttırabilmek mümkün. Ana uygulama olan SVOS uygulamasını ise 6.99 TL karşılığında satın alabilmek mümkün. 

Kısa süre içerisinde android işletim sistemine de gelmesi beklenen SVOS uygulamasının iOS için ücretsiz sürümü bu linke tıklayarak indirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.