Kapat

iOS 13.1: İlk iOS 13 güncellemesi yayınlandı

Anasayfa
Mobil iOS 13.1: İlk iOS 13 güncellemesi yayınlandı

Apple , Salı günü, iOS 13’ün piyasaya sürülmesinden sadece beş gün sonra, Apple iOS 13.1’i piyasaya sürdü. Apple, bu sürümün beta testlerini haftalar önce iOS 13 piyasaya sürülmeden önce başlattı. İOS 13.1 sürümü, ilk iOS 13 sürümünden daha kararlı ve hatasız görünüyor.

İOS 13’e yapılan bu ilk büyük güncelleme, ilk iOS 13 sürümününden daha kararlı gözüküyor.  İşte İOS 13.1 sürümünün özellikleri..

Gelen güncelleme ile birlikte bakın iPhone’larda neler değişecek?

İOS 13.1’deki Yenilikler

Haritalarda ETA paylaşın: Haritalar’daki talimatları takip ederken, tahmini varış saatinizi kişiler ile hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Dinamik Duvar Kağıtları: Dinamik duvar kağıtlarının renkleri ve tasarımları düzeltildi ve daha fazla cihaza eklendi.

Ses kaydırıcı Simgeleri: Yeni ses kaydırıcı, airpods, Powerbeats Pro veya HomePod gibi bağlı aygıt türünün simgelerini gösterir.

Ayrıca, güncelleme Kısayollar uygulaması için otomasyon sekmesini ve küçük arayüz düzeltmeleri içeriyor. Örneğin, PowerBeats Pro veya AirPods gibi kullandığınız cihazı gösteren bir simge arayüze dahil edildi.

Ev uygulamasına farklı ışık türlerinin yanı sıra yeni animasyonlar için yeni simgeler eklendi. Ayarlar bölümündeki bazı sayfalarda değişikliklerin yaşandığı iOS 13.1’in, genel anlamda iOS 13’e kıyasla daha performanslı olması bekleniyor.

İOS 13.1 Nasıl Yüklenir ?

 Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi’ne gidin. İOS 13 kullanıyorsanız, mümkün olan en kısa sürede güncellemenizi öneririz. İOS 13.1 sürümü, ilk iOS 13 sürümünden daha kararlı ve hatasız görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.