Kapat

iOS 13 özellikleri belli oldu!

Anasayfa
Haberler iOS 13 özellikleri belli oldu!

Apple son zamanlarda çıkan haberler ile telefonlardan şikayetçi olan kullanıcılar üzerine yeni gelecek olan iOS 13 güncellemesinde kullanıcıların şikayetlerini giderecek iyileştirmeler yapacağı söyleniyordu. Her güncelleme öncesi olan durum iOS 13 için de oldu ve iOS 13 özellikleri basına sızdı! İşte detaylar…

Bir kaç hafta önce test edildiği ortaya çıkan iOS 13’ün bir çok özelliği bugün basına sızdı. İşte o özelliklerden bazıları… Apple son zamanlarda sürekli olarak eski iPhone ve iPad cihazlarında oluşan sorunlar için şikayetler almaktaydı. Buna sessiz kalamayan Apple, arayüz geliştirmelerini askıya aldı ve eski nesil iPhone ve iPad cihazlarında iyileştirmeler yapmak için çalışmalara başladı.

Apple, iOS 13 ile birlikte bir çok işlevsel özelliğini tanıtacak. Kullanıcılara iOS 13 ile birlikte özel bir karanlık modu geleceğini söyleyebiliriz. Kullanıcıların aldıkları haber sonrası uzun süredir merak ettikleri ve bekleyişe geçtikleri bu mod iOS 13 ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu özellik ile birlikte Apple, cihazların gece kullanımlarını daha verimli bir hale getirecek.

Basından elde edilen bilgiler doğrultusunda iOS 13 ile birlikte CarPlay uygulamasında da iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor. CarPlay uygulamasını daha stabil bir çalışma programına entregre etmek için çalışmalarını sürdüren Apple, bu uygulama için bazı işlevsel özelliklerde kazandırması bekleniyor.

Apple eski cihaz iPhone’larda bir çok iyileştirmeler ve geliştirmelerde bulunurken iPad cihazlar içinde yeni bir ana ekran üzerinde çalıştığı söyleniyor. Yeni iOS sürümü ile birlikte iPad kullanıcıları içinde bir çok işlevsel özelliği kazandırması bekleniyor.

Güncelleme alması beklenen modeller:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.