Kapat

iPhone 8 ve iPhone 7S’den yeni sızıntılar

Anasayfa
Mobil iPhone 8 ve iPhone 7S’den yeni sızıntılar

Tanıtımına az bir süre kala Apple iPhone 8 ve iPhone 7S’in bileşenleri sızdırıldı.

 Apple CEO’su Tim Cook tarafından geçtiğimiz hafta gelen bir tweet , Cook’un sağ pantolon cebinde ana hatlarının görüldüğü telefonun Apple iPhone 8 olabileceğinin gösteriyordu . Cook, CTS’yi ziyaret etmek üzere Cincinnati’deydi. Bu şirket, test ekipmanları üretmek konusunda Cupertino’nun uzun zamandan beri ortağı.

Tim Cook’un pantolonun cebinde ne olduğunu tahmin etmenin yanı sıra, sızıntı kaynağı Benjamin Geskin’in iPhone ile ilgili diğer tweet’inde Apple iPhone 7’ye ait anakart görülüyor. “3217” damgası, bileşenlerin bu yılın 32. haftasında üretildiğini ve 7 Ağustos’ta başladığını gösteriyor. Bu bileşenin iPhone 8’e ait olmadığını söyleyebiliriz çünkü bu modelde “L” biçimli bir pil kullanılacaktır.

Gördüğümüz, TSMC’nin 10nm süreci ile ürettiği A11 yonga setidir. Bu da öncülünden daha güçlü ve enerji verimli olacağı anlamına geliyor. Tasarım, Ağustos 2016’da çıkan Apple iPhone 7 anakartın daha önce yayınlanmış bir resmi ile eşleşiyor.

Geskin, iPhone 8 ile ilgili olarak, devre kartını ve iPhone 8 ekranın arka ve ön fotoğraflarını yayınladı. Yeni raporlar, Apple’ın yeni 2017 iPhone modellerinin, Apple Watch 3. Serisi ile birlikte 12 Eylül tarihinde tanıtılacağını söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.