Kapat

iPhone X Geleceğe Merhaba Deyin.

Anasayfa
Mobil iPhone X Geleceğe Merhaba Deyin.

iPhone X, Süper Retina ekran ve Face ID ile duyuruldu!

Apple’ın bu noktaya gelmesi on yıl aldı. Aylar süren söylentiler ve spekülasyonlar sonrasında, Apple CEO’su Tim Cook, iPhone X’i tamamladı. Kenarlardan uca görüntüleme ve kablosuz şarj etme özellikleri var; dünya çapında milyonlarca iPhone kullanıcısı aşık olacak.

Elveda, dokunma kimliği

Yeni ekran bir ev düğmesi için yer bırakmadığı için Dokunmatik Kimliği yok. Bunun yerine, Apple, insanların telefonlarının kilidini açacaklarının geleceği olduğunu söyleyen Face ID adlı yeni bir özellik sunuyor.

Süper Retina Ekran

iPhone X ile, aygıt ve ekran arasındaki sınır ortadan kalkıyor. Yepyeni 5.8 inç Super Retina ekran, eliniz için ideal bir boyuta sahip ve göz kamaştırıyor.

iPhone X ile, aygıt ve ekran arasındaki sınır ortadan kalkıyor. Yepyeni 5.8 inç Super Retina ekran, eliniz için ideal bir boyuta sahip ve göz kamaştırıyor.

İnovatif Teknoloji

 

 

Ekran, yeni tekniklerden ve teknolojilerden yararlanarak tasarımın kıvrımlarına büyük bir hassasiyetle eşlik ediyor. Ve zarif bir şekilde yuvarlatılmış köşelere kadar uzanıyor.

TrueDepth Kamera

Minik bir alan; Face ID özelliğine imkan veren kameralar ve sensörler gibi şimdiye kadar tasarladığımız en gelişmiş teknolojilere ev sahipliği yapıyor.

Tümüyle Yeni Tasarım

Bir akıllı telefonun hem önünde hem de arkasında şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam. Apple tasarımı çok özel bir paslanmaz çelik. Kablosuz şarj. 
Suya ve toza dayanıklı tasarım.

  Alışık olduğunuz hareketlerle aygıtınızda gezinmek son derece doğal ve kolay. Herhangi bir ekrandan Ana Ekran’a      dönmek için şimdi düğmeye basmak yerine tek bir kaydırma hareketi yeterli.

 

Animoji

TrueDepth kamera, birbirinden farklı 50’den fazla kas hareketini analiz ederek yüz ifadelerinizi 12 farklı 
Animoji karakterine dönüştürüyor. İçinizdeki pandayı, tavşanı veya 
robotu ortaya çıkarın.

Gelişmiş Kameralar

     Phone X’de biri f/1.8, diğeri 2.4 diyafram aralığına sahip TrueDepth destekli 12 MP’lik arka kameralar yer alacak. 60 fps’de 4K videolar kaydedebilen iPhone X, Full HD’de 240 fps kayıtlar yapabilecek. Telefonun önünde ise 7 MP’lik güzel bir ön kamera bulunuyor.                

Kablosuz Şarj

iPhone’un 10. yılına girdiğimiz bu günlerde kablosuz şarj desteğini getirdi. iPhone X’i kabloya takmadan rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Siri Düğmesi

Siri’ye erişmek için “Hey Siri” demeniz yeterli olucaktır.

Fiyat

iPhone X, A11 6 çekirdekli işlemciye sahip. iPhone X 64 GB ve 256 GB seçenekleriyle satışa çıkacak. 999 dolara satışa çıkacak olan iPhone X, 3 Kasım’da satılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.