Kapat

iPhone X İçin En İyi Ekran Koruyucuları

Anasayfa
Mobil iPhone X İçin En İyi Ekran Koruyucuları

İşte Apple iPhone X için en iyi ekran koruyucularından bazıları.

 

Gözlerinizi kapatın, millet. IPhone X, piyasaya sürülen en pahalı mobil cihazlardan biridir. Apple, vücudu dayanıklı tutmak için paslanmaz çelik kullandı; Ancak, parmaklarınızla ekran arasındaki cam paramparça maruz kalma riskiyle karşı karşıya. Bu yüzden muhtemelen iPhone X’iniz için bir ekran koruyucusu edinmelisiniz. Çok seçenek var ve üst düzey koruma sağlamak için bir servet harcamak zorunda değilsiniz.

Anker GlassGuard Temperli Cam

Fiyat: 8 dolar

Anker’ın aksesuarlarını biliyorsunuz, ancak markanın ekran koruyucularıyla tanışıklığınız pek düşük. Şarj cihazları, kablolar ve hoparlörler, herkesin Anker’a normalde baktığı şeydir. Amazon üzerinde yüksek bir müşteri memnuniyeti derecesine sahip olan GlassGuard Temperli Cam ekran koruyucusu, iPhone X’inizi asal durumda tutmak için her şeyi yapar.
DoubleDefense teknolojisi başka hiçbir yerde bulunamaz. Marka, ekran koruyucuya iki kat daha fazla güç vermek için takviyeli cam kullanıyor ve hala çizilmeye karşı dayanıklı ve parmak izine dayanıklı. Anker, iPhone X ekranının kutuyu açtığınız ilk günde olduğu gibi daima iyi görünmesini istiyor. Ve ekran koruyucusunu mükemmel bir şekilde uygulamak için gereken her şeyi alıyorsunuz.
Burada üst düzey teknoloji olmasına rağmen, bu ekran koruyucusu pahalı değil. Anker GlassGuard Tempered Glass ekran koruyucusunu 8 dolara iki paket halinde satıyor.
Satın Almak İçin: Amazon

OMOTION Premium Temper Cam

Fiyat: 8 dolar

Şu anda Amazon’un Seçimi olarak listelenen ekran koruyucusu OMOTION’tan geliyor. Bunun nedeni, iki paket halinde sunulan bu ekran koruyucusunun çekici bir fiyata lazer kesim boyutları ve 9H sertlik içermesi. Ayrıca lekeleri ve parmak izlerini azaltmak için hidrofobik-oleofobik bir kaplama var. IPhone X’inizi güzel tutmak, silme işleminden başka bir şey değildir.
Kutuda bir kılavuz çerçeve ve kabarcıksız yapışkan bulunur. Rehber çerçevesinde iPhone X’inizi sıralamanız yeterlidir ve uygulamayı ustalaştırmak için herhangi bir sorun yaşamalısınız.
Amazon, normalde OMOTION’ın Premium Tempered Glass ekran koruyucusunu 7,85 dolara, bazen de bir ya da iki doların altına düşürmek için bir kupon sunuyor. Dolayısıyla her biri 3 $ ‘dan daha düşük bir fiyatla iki kaliteli ekran koruyucusu elde etmeyi başarabilirsiniz.
Satın Almak İçin: Amazon
ZAGG InvisibleShield Cam +
Fiyat: 40 dolar,
ZAGG premium ürünler yapar ve InvisibleShield Glass + ekran koruyucusu ucuz değildir. Bunun için 40 dolar ödemek zorunda kalacaksınız. Bu çok gibi görünebilir, ancak uygulanan teknoloji endüstri lideri. Hiç kimse ZAGG’den daha güvenilir ekran koruyucuları üretmiyor gibi görünüyor.
Bu ekran koruyucuyu iPhone X’nize takın ve paranızı önleme korumasını üç katına çıkarırsınız. ZAGG, lekeler, çizikler, darbe ve kabarcıklarla savaşan katmanlar kullanır. Invisible Glass + ekran koruyucusu ekranın üstünde dururken iPhone X’iniz bozulmamış halde kalmalıdır.
Satın Almak İçin: Amazon

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.