Kapat

iPhone XI: Görmek İstediğimiz

Anasayfa
Mobil iPhone XI: Görmek İstediğimiz

  İster iPhone XI, ister iPhone X2, ister başka bir şey olsun, Apple’ın 2018’de benzer şekilde premium modeli olan iPhone X’i takip etmeye emin olabilirsiniz.

Şimdiye kadar pek fazla şey bilmiyoruz – muhtemelen Eylül ayına kadar açıklanmayacağı için hiç de sürpriz değil – fakat bir takım şeyleri duyuyoruz
ve birkaç başkasında eğitilmiş tahminler alabiliriz.
Aşağıdakilerin hepsini bulacaksınız, ardından Apple’ın bir sonraki amiral gemisi için umut edeceğimiz

iPhone XI çıkış tarihi

Yayınlanma tarihi söylentileri yok, ancak Apple telefonun başlatılmasıyla programa bağlı olma eğiliminde. Bu, muhtemelen iPhone’un XI’ini Eylül 2018’de göreceğimiz anlamına geliyor. Daha spesifik olarak, geçmiş lansmanlara dayanarak, muhtemelen Eylül ayında bir veya iki hafta ilan edilecek. Apple’ın telefonları genellikle birkaç hafta sonra mağazalara gelir, bu yüzden geç Eylül muhtemelen iPhone X2’yi satın alabileceksiniz.
Apple’ın bir çift iPhone XI olmayabileceği, ikisinin de Apple’ın bir çift OLED ekranlı telefon bulunduğunu gösteren birkaç söylenti olabilir.

Geçtiğimiz günlerde, analist Ming-Chi Kuo, gelecek yıl paslanmaz çelik çerçeveli iki adet OLED iPhone’un olacağını iddia ederek benzer bir söz söyledi.   

 Kamera çarpması yok

iphone 10 ile ilgili görsel sonucu

Görmek istediğimiz tasarıma bir başka bükülme, ahizenin arka tarafı ile aynı hizada oturan bir arka kamera.

İki ekran boyutu

iphone 10 ile ilgili görsel sonucu

2017’de üç farklı boyutta iPhone el cihazı piyasaya sürülse de, iPhone X sadece bir boyuta indi, bu nedenle tüm Apple’ın en son teknolojiyi almak istiyorsanız 5.8 inç ekranıyla rahat olmanız gerekiyordu. İPhone XI için biraz seçenek istiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.