Kapat
  • Paylaş
  • 226

iPhone XI Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil iPhone XI Ortaya Çıktı!

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinden birisi olacak olan iPhone XI ortaya çıktı. İşte iPhone XI özellikleri ve tasarımı.

2019 yılının sonuna doğru çıkması beklenen yeni iPhone modelleri gündemi meşgul etmeye başladı. iPhone XI adıyla gelmesi beklenen yeni iPhone modelinin tasarımını Twitter üzerinden paylaştığı sızıntılarla adından söz ettiren @Onleaks paylaştı. 

2019’un ilk ayını daha bitirmemişken Apple’ın yeni iPhone modelleriyle ilgili sızıntılar gelmeye başladı. Beklenenden daha önce gündeme oturan yeni iPhone modelleri yeniden @OnLeaks tarafından sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone XI modelinin daha küçük bir çentiğe sahip olması dikkat çekiyor. 

Apple’ın iPhone XI modeline ait olduğu iddia edilen bir önceki görselde bulunan kamera tasarımı kullanıcıların tepkisini çekmişti. Ortaya çıkan yeni görselde ise farklı bir kamera tasarımı bulunuyor. Oldukça şık görünen yeni kamera tasarımı akıllara LG’nin akıllı telefon modellerinde kullandığı kamera sistemini getiriyor.

Telefonunu üst kısmında yan yana sıralanmış üçlü kamera sistemiyle geleceği iddia edilen yeni iPhone XI prototipi kamerayı çevreleyen bir LED flaş sistemine sahip. Hala geliştirme aşamasında olan iPhone XI modelinin tasarımı ve özelliklerinin değişme ihtimali bulunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.