Kapat

iPhone XI Özellikleri Ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Haberler iPhone XI Özellikleri Ve Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı!

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modeli iPhone XI özellikleri ve renk seçenekleri ortaya çıktı.

Tanıtımına uzun bir süre önce Apple’ın yeni iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor Ortaya çıkan son bilgilere göre üçlü kamera sistemi, 4.000 mAh kapasiteli bir batarya, 5W kablosuz şarj desteği ve 120 Hz OLED ekrana sahip olacağı iddia edilen yeni iPhone modellerinin renk seçenekleri de ortaya çıktı. 

2018 yılını gelir kayıplarıyla kapatan ve 2019 yılına da büyük kayıplarla giren Apple, 2019 yılında kötü gidişatı durdurmak istiyor. Başta ABD olmak üzere Çin ve Türkiye pazarında önemli kayıplar yaşayan Apple, yeni iPhone modelleri üzerinde çalışmalara çoktan başladı. 

Yeni iPhone modellerini Gümüş, Altın ve Uzay Rengi renk seçeneklerine ek olarak Mavi renk seçeneğini de getirecek olan Apple ayrıca 2019 yılında kullanıcıların karşısına 3 yeni iPhone modeliyle çıkacak. 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.5 inç ekran boyutuna sahip üç iPhone modeli tanıtacak olan Apple sızıntılara göre yeni iPhone modellerinde üçlü kamera sistemi kullanacak. 

USB Type C bağlantı noktasına sahip olacak olan yeni iPhone modellerinin özelliklerinin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.