Kapat
  • Paylaş
  • 395

iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı! (Video)

Anasayfa
Mobil iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı! (Video)

Apple’ın 2019 yılında tanıtması beklenen yeni iPhone modeli iPhone XI modelinin tasarımı ortaya çıktı. İşte iPhone XI tasarımı ve çok daha fazlası.

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modelinin sahip olacağı tasarım ve özellikler kullanıcılar tarafından merak edilirken yeni iPhone olması beklenen iPhone XI modelinin tasarımı ortaya çıktı.

Daha küçük bir çentiğe sahip olması beklenen yeni iPhone XI modeli tasarım anlamında iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinin tasarımına sahip olacak. Twitter üzerinden paylaştığı başarılı sızıntılarla adından söz ettiren @OnLeaks, Apple’ın 2019 yılında tanıtmaya hazırlandığı yeni iPhone modeliyle ilgili ilk bilgileri servis etti.

2019 yılında 3 farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkacak olan Apple, yeni iPhone modellerinde, 3 arka kameraya sahip bir sisteme geçiş yapacak. @OnLeaks’ın aktardığına göre ortaya çıkan iPhone XI tasarımının “Mühendislik Doğrulama Testi” esnasında ortaya çıktığı ve dolayısıyla yeni iPhone’un bu tasarımla kesin olarak çıkmayabileceğini belirtti.

Apple’ın ilk olarak iPhone 7 ailesiyle birlikte sunduğu Jet Black renk seçeneğiyle birlikte gelmesi beklenen yeni iPhone modelinin tasarım videosunu yazımızın sonundaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.