Kapat

iPhone XR: Güçlü, Güzel ve Ekonomik

Anasayfa
Mobil iPhone XR: Güçlü, Güzel ve Ekonomik

Üstün Akıllı Olağanüstü Alımlı.

 

Arkadan bakıldığında iPhone XR, camı ve tek lensli kamerasıyla iPhone 8’e çok benziyor. Aygıtı ters çevirin ve iPhone X ve iPhone XS, çentik ve hepsine benziyor. Bununla birlikte, fark, ekranın LCD olması ve OLED olmamasıdır.
Apple, iPhone XR’nin LCD ekranının (Apple’a Sıvı Retina diyor) piyasadaki en gelişmiş LCD ekranı olduğunu söyledi. Onu karşılaştırmak için fazla bir şey olmamasına rağmen, güzel renkler ve parlaklık ile şahsen fantastik görünüyordu. Ekran, iPhone XS‘nin yaptığı gibi uçtan uca genişlemiyor ancak yine de harika görünüyor.
Harika görünen başka bir şey de iPhone XR’nin farklı renkleri. Maviye çizildim ama şovun çaldığı şey mercandı. İPhone bu rengi giymek için yapıldı. Ayrıca sarı, kırmızı ve birkaç tane de harika görünüyor.
İPhone XR, iPhone XS’in çelik çerçevesine sahip olmasa da, iPhone 8 gibi, yine de sağlam ve üstün bir his sağlıyor. Gerçekten de, farkın farkına bile varamayacaksınız, çünkü yine de renkler tarafından büyüleceksiniz.
 Bazı Apple hayranlarının tercih edebileceği iPhone XR’den 3D Touch’ı da çıkardı. Teknoloji, son birkaç yıldır kullanıcılar arasında algılanan kullanım eksikliği nedeniyle kutuplaşmaya başladı. Bence kullanışlı.
Kullanıcılar Face ID’yi ve A12 Bionic çip ve çift SIM desteği gibi iPhone XS’nin en iyi özelliklerinin sahipolucaklar. Cihaz ayrıca IP67 su geçirmezliği ve portre modu özellikleri için destekli 12MP’lik  tek kamera özelliğine sahip.
İPhone XR için ön siparişler, 19 Ekim’de 26 Ekim’de çıkacak sevkiyatlarla devam edecek. Fiyatlar 64GB model için 749 $ ‘dan başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.