Kapat

iPhone’unuz Olmadan Çağrı Yapabilirsiniz!

Anasayfa
Donanım iPhone’unuz Olmadan Çağrı Yapabilirsiniz!

Koşarken telefon etmeden arama yapın.

 

Üçüncü nesil Apple Watch ile kullanıcıların yeni LoE bağlantısı sayesinde çağrı yapabilecek, Apple Müzik’den müzik akışı yapabilecek  ve yön bulmak için telefonlarının yanında olmaları gerekmiyor.
Apple Watch, daha önce yalnızca bir iPhone’lu bir Bluetooth bağlantısı üzerinden ve Wi-Fi üzerinden sınırlı veri (Siri, iMessages ve akıllı ev kontrolü) veri yükleyebiliyordu.
Şimdi, Apple Watch Serisi 3, bir iPhone veya bir Wi-Fi ağına bağımlı olmadan tek başına veri yükleyebilecek – yani, bir hücre sağlayıcısı ile ek bir veri planına üye olursanız (şu an için, AT & T, Verizon veya T-Mobile, piyasaya sürülen ilk ABD taşıyıcıları  WeChat gibi üçüncü parti uygulamalar da çalışacak.
Hücresel bağlantıyı açıp kapatmanın yanı sıra, bağlantı gücü ve çağrı alma gibi özellikleri bulunmaktadır.
Bununla birlikte, Apple’ın özelliklerine göre, LTE bağlantısı, pil ömrünü önemli ölçüde azaltmaktadır.
Konuşma süresi iPhone’a üç saat, LTE’den sadece bir saat. GPS ve kalp atış hızı sensörü, açık ara egzersiz sırasında açık olduğunda, LTE olmadan beş saat, LTE’de dört saat batarya ömrü. Şirketin 18 saat boyunca pil ömrü iddiası, dört saatlik LTE bağlantısı ve iPhone ile 14 saatlik Bluetooth bağlantısı içermektedir.
Seri 2’de olduğu gibi saatte dahili GPS ve 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliklerine sahip bir OLED Retina ekranı bulunuyor.
WatchOS 4, Apple Watch Series 3’le birlikte gönderilen yeni bir yazılımdır, ancak güncelleme aynı zamanda 19 Eylül’de Apple Watch’in eski sürümleri için de mevcuttur.
 
Saatinizi 15 Eylül’de ön sipariş verebilirsiniz. Bu saat, hücresel olmayan sürümler için 329 dolar ve çeşitli renkler ve yüzeylerde hücresel amaçlı 399 dolar cinsinden başlar. Her ikisi de 22 Eylül günü gemi yollandı.

Küçük hatırlatma yapalım tabikide bu çağrı yapma ve çağrı alma özelliği şimdilik ülkemizde kullanılmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.