Kapat

İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

Anasayfa
Mobil İşte Sony Xperia XZ1 Compact!

Sony Xperia XZ1 Compact’ın resmi render görüntüleri sızdırıldı.

Sony’nin 31 Ağustos tarihinde amiral gemisi özellikli Xperia XZ1 ve Xperia XZ1 Compact modellerinin piyasaya çıkması bekleniyor. Dün, Sony Xperia XZ1’in sızdırılmış görüntüleri ünlü sızıntı kaynağı Roland Quandt tarafından yayınlanmıştı. Aynı kişi bugün de Sony Xperia XZ1 Compact’ın resmi tasarımlarını ortaya koydu.

Sony Xperia XZ1 Compact görüntüleri, tasarımının büyük kardeşi Xperia XZ1’e benzediğini gösteriyor. Telefon, mat kaplamalı bir polikarbonat gövdeye sahip gibi görünüyor ve anten hatları görünmüyor.

Böyle bir tasarım Xperia XA1 Ultra’da da görülüyordu. XA1 Ultra’da olduğu gibi, XZ1 Compact arka panelinin merkezinde bir NFC çipi barındırabilir. Xperia XZ1 Compact’ın daha büyük kardeşine benzeyen diğer bir ayırt edici özelliği de, arkadaki kameradan bir miktar uzakta duran, yatay olarak hizalanan bir LED flaşa sahip olması.

Parmak izi okuyucunun telefonun sağ kenarındaki Güç düğmesinin altına gömülme olasılığı yüksek. Xperia XZ1Compact’ın sağ tarafında bir ses yükseltici ve özel bir kamera düğmesi bulunuyor. Akıllı telefonun üst kısmında 3,5 mm ses çıkışı ve telefonun sol tarafında microSD kart / SIM kart yuvası bulunuyor. Ön yüz üst ve alt çerçeveleri bir çift hoparlöre sahip.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.