Kapat
  • Paylaş
  • 204

Kablosuz Şarj Teknolojisi Çanta İle Buluştu!

Anasayfa
Haberler Kablosuz Şarj Teknolojisi Çanta İle Buluştu!

İşte akıllı telefonlarınızı kablosuz olarak şarj edebilen sırt çantası!

Amerika’nın Las Vegas şehrinde devam eden CES 2019’da en yeni teknolojik ürünler tanıtılmaya devam ediyor. İşte akıllı telefonlarınızı kablosuz olarak şarj edebilen sırt çantası.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde biz insanların hayatını kolaylaştıracak yeni ürünler tanıtılmaya devam ediliyor. Günümüzde mobil cihazlar kullanımının hızla yaygınlaşmasıyla birlikte en büyük şikayet ettiğimiz konuların başında gelen batarya ömrü ne yazık ki yıllar yılı aynı şekilde kalıyor ve bu alanda teknolojiler ilerlemiyor.

Akıllı cihazlarının şarjlarının bitmesi ihtimalini yanlarında güç istasyonları taşıyarak çözmeye çalışan kişilerin sayısının hızla artmasıyla birlikte üreticiler farklı çözüm arayışlarına girdi. Bugünlerde Amerika’nın Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019 fuarında tanıtılan bir sırt çantası kullanıcıların şarj sıkıntılarını ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

Ürettiği başarılı laptop çantaları ve bilgisayar aksesuarlarıyla adından söz ettirmeyi başaran Targus markasının imzasını taşıyan Targus Mobile ViP+ isimli çanta, içerisinde sahip olduğu 5.000 mAh kapasiteli batarya ile cihazların şarj edilmesini sağlıyor.

Sahip olduğu Qi standartları sayesinde cihazlarınızı kablosuz şarj edebileceğiniz Targus Mobile ViP+ çantasının kenar kısımlarında ise RFID ile donatılmış bir cüzdan cebini de barındırıyor.

Çanta bu sayede kapalı konumdayken akıllı telefonunuzu koruyor ve yabancı kişilerin çantaya dokunması durumunda uyarı veriyor. Kısa bir süre içerisinde Amerika’da satışa sunulacak olan Targus’un yeni çantasının 200 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.